Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 21.03.2017 00:00
  • Son Güncelleme: 21.03.2017 10:54

'dan 'Erdoğan 'den özür dilesin' küstahlığı

'da Türk kökenli milletvekili , Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Nazi' benzetmeleri nedeniyle 'den özür dilemesi gerektiğini savundu.

Cemile Giousouf'dan 'Erdoğan Merkel'den özür dilesin' küstahlığı

'da Başbakan Angela 'in partisi CDU'dan Türk kökenli milletvekili , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Nazi' benzetmeleri nedeniyle Merkel'den özür dilemesi gerektiğini savundu.

Cemile Giousouf, Berlin'de yaptığı açıklamada, Merkel'e yönelik 'Nazi' benzetmelerinin Almanya'da yaşayan Türk kökenliler arasında hoş karşılanmadığını savundu.

Giousouf, "Aksine birçok Türk kökenli çirkin düşmanca tavırları sadece utanç verici buluyor. Bu suçlamalar Almanyalı Türklerin imajına ve Almanya'daki Türk ve Almanlar arasındaki ilişkilere zarar veriyor" iddiasında bulundu.

1978 doğumlu olan Giousouf, Hristiyan Demokratlardan Meclis'e giren ilk Müslüman aday olarak tanınmıştı. Giousouf, Batı Trakya'dan Almanya'ya göç eden Gümilcineli bir ailenin kızı.

kalan karakter 1000

cenk cenk

Bunlari Almanyada taniyan yok. Böyle konusupta Populer olacak. akli sira almanlara yagcilik yapacak gerizekali.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 21.03.2017 20:31
öz.t. öz.t.

mankurt cok bilhassa politikaya atilanlar bunlari alman adam yerine bile koymuyor kendi milletini asagilayanlari cokseverler batililari ustun görenleri

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.03.2017 18:51
FANİ FANİ

Nazi dediği için aslında teşekkür etmeleri gerekir cumhurbaşkanımıza çünkü geçmişini hatırlamakta zorlanan bu vahşilere kirli geçmişlerini hatırlatıyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 21.03.2017 18:46
MÜSLÜMAN MI MÜSLÜMAN MI

kardeşim ne müslümanı yahu dinimizi bari yakıştırmayın bunlara adı ayşe diye herkes müslüman ise milyon ahmet ayşe neden başka memlekette askerlik yapar ..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.03.2017 17:59
mustafa mustafa

Şimdiii zamanında kanun kaçağı olarak kaçanlar (hırsız, cinayet, PKK ,dolandırıcılık) şimdi de FETÖ cülerin sığınma yeri olan memlekette yaşayanların ve onların yetiştirdikleri , kalbine Allah korkusu girmemiş kişilerden böyle şeyler duymak normal değil de nedir!

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 21.03.2017 16:20

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.