Bugünkü
Takvim

Alman devlet televizyonundan '' i

Türkiye, 16 Nisan'da yapılacak a doğru ilerlerken sonuçlara etki etmek isteyen Almanlar harekete geçti.

  • Güncel
  • 21.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 21.03.2017 14:06
ABONE OL
Alman devlet televizyonundan 'hayır' anketi

Türk bakanlara karşı faşist uygulamaları devreye sokan fakat terör örgütü 'nın propaganda yapmasına izin veren , yeni bir skandala daha imza attı.

Alman devlet televizyonu , PKK sempatizanlarının düzenlediği yürüyüşü haberleştirdi. Haberde; Alman polisinin aldığı önlemler sayesinde 'barış' içinde bir yürüyüş gerçekleştirildiği ifade edildi.

Haberin devamında ise, kanalın İstanbul muhabiri ile bir bağlantı gerçekleştirilerek 16 Nisan u konuşuldu. Mayer Rüth isimli muhabir; uzman bir kişiyle konuştuğunu, yapılan son lerde oylarının önde olduğunu söyledi.

Rüth, "Çeşitli anketler yapılıyor. Bazıları Türk hükümetine yakın kuruluşlar. Dün bu konuda uzman biriyle görüşme fırsatım oldu. 2015 sonbahar ayındaki seçimlerde değerlendirmeleri sonuca oldukça yakındı. Kendisi bana referanduma hayır diyenlerin oranının yüzde 57 olduğunu söyledi." şeklinde konuştu.

kalan karakter 1000

SÜLEYMAN MALATYA SÜLEYMAN MALATYA

KAFİRLER VATAN HAİNLERİNE KARŞI HAYATIM PAHASINA EVET DEMEK HAKKA VATANA HİZMETTİR

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 11.04.2017 10:31
vatandaş vatandaş

sizin demokrasinizi,özgürlüğünüzü,vede insan haklarınızı sevsinler.beğenmediğiniz türkiyede bile haber kaynağı gösterilir.uzman kişilermiş.biz ne uzman kişiler gördük ne hesap adamları gördük

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.03.2017 08:13
memo memo

sakin kader deme kaderin ustune bir kader vardir ne yapsalar bos goklerden gelen bir karar vardir ALLAH in izni EVET cikacak ve turkiye daha guclu bir sekilde yoluna devam edecek

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır1
cevapla 21.03.2017 21:55
musa musa

ya arkadas diyelim ki türkiyeye padisahlik gelecek bu avrupanin ve almanyanin nesine girdi ki karisirlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 21.03.2017 19:22
birsu birsu

layıklar birbirini bulur, hiçbiri geri dönmesin, batı itleri kim ki, biz onların yönlendirmesinden, yön bulalım.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 21.03.2017 18:05

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.