Bugünkü
Takvim

Kılıçdaroğlu a doymuyor!

Genel Başkanı 16 Nisan'da yapılacak anayasa değişikliği unda hayır oylarını yükseltmek için ları bir bir sıralıyor...

  • Güncel
  • 20.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 20.03.2017 13:02
ABONE OL
Kılıçdaroğlu yalana doymuyor!
Genel Başkanı , anayasa u ile ilgili larını Ordu'da iş dünyası temsilcileriyle bir araya geldiği toplantıda da sürdürdü. Kılıçdaroğlu, 16 Nisan günü yapılacak anayasa değişikliği referandumuyla ilgili gerçek dışı ifadeler kullanarak seçmeni yanıltmakta hiçbir sakınca görmüyor.

YALANLARI AVRUPALI FAŞİSTLERİ ANDIRIYOR!
CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun kendisini dinlemeye gelen seçmenlere söylediği son yalanı da "'Hayır'ın bu memleket için hayırlı tarafı vardır. 'Evet'in de vebali var. Demokrasiyi askıya alacağız. İstediği zaman Meclis feshedilecek. 'Efendim, fesih değil; yeniden seçim'. Yeniden seçime gitmek için önce feshedeceksiniz değil mi? Yetkiniz bitti, diyeceksiniz. Hiçbir gerekçe yok. Bunlar doğru değil. Emin olun. 'Evet' oyu çıktıktan sonra ilk yapacakları iş, 3 milyon Suriyeliye vatandaşlık vermek. Söylediler bunu." şeklindeki sözleri oldu.

kalan karakter 1000

MISAFIR MISAFIR

YALANLARIN MIYDENE OTURUR INSALLAH BILIYORUM HAZMETMEK ZOR YÜZÜN BILE KIZARMIYOR NASIL BIR YÜZÜN VARSA

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 20.03.2017 22:27
öz.t. öz.t.

beni uzen onun dam kapi konusarak palavralarina birde alkis tutanlar daha cok uzuyor bu insanlarin ayri dunyalari mi var.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.03.2017 22:07
İHPUS İHPUS

organik yalancı ,fetöye kaset borcu var ! 16 nisan'a kadar devam etsin yalanlarına sonra sokağa çıkamayacak hale gelecek hatt belki tutuklanır bu kadar hainlik çok fazla .!

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 20.03.2017 20:42
mahşer mahşer

zaten yüzünden yalancılık akıyor ,başka bir marifeti de yok, niye 2 milyar lık telefon faturasının hesabını vermiyorsunuz ,kim bilir daha neleri söğüşlüyorsunuzdur,,, ,

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 20.03.2017 18:29
MATADOR MATADOR

akşam başka söylüyor,sabah başka söylüyor.bunun peşinden gidenlere yuh olsun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır5
cevapla 20.03.2017 16:51

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.