Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 20.03.2017 12:23
  • Son Güncelleme: 20.03.2017 12:44

'dan '' diyen e koyun iması!

FETÖ ve PKK sevici hainler 16 Nisan'daki unda kaybedeceklerini anlayınca yine e başvurdu.

Amberin Zaman'dan 'evet' diyen seçmene koyun iması!

Başbakan Binali Yıldırım önceki gün baba ocağı Erzincan'daki Kayı köyünde, yürüyüş yaparken karşılaştığı kuzu ve koyunlarla fotoğraf çektirmişti. adlı, terör yanlısı yayınlarıyla ayyuka çıkaran haber sitesi; yapılan bir seçim anketinden çıkan " yüzde 52" sonucunu, Başbakan Yıldırım'ın kuzuları sevdiği fotoğrafla haberleştirdi.

YENİLGİYİ GÖRDÜLER HAKARET BAŞLADILAR
Haberi gören dikkatli olan okurun, Binali Yıldırım'ın sevdiği kuzulara alenen "AK Parti i" muamelesi yapıldığı algısı gözünden kaçmadı. Sitede yer alana haberde imalı bir şekilde 16 Nisan'daki unda 'evet' diyecek seçmene 'koyun' demeye çalışıldı.

TERÖR SEVİCİ AMBERİN ZAMAN DA REZALETE ORTAK OLDU
Bu da yetmezmiş gibi terör sevici da bu vari haberi Twitter'da paylaşarak yorum yaptı ve "Sayın Başbakan sanki kendi durumunu resmetmiş." şeklinde çok çirkin ifadeler kullandı.


* İşte Amberin Zaman'ın ne kadar büyük bir terör sevici olduğunu gözler önüne seren tweetlerinden birisi...

kalan karakter 1000

Beykozlu yşl Beykozlu yşl

bu hokkabaz kadının söylediklerini haber yapmayın kendi cöplüğünde havlasın dursun

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.03.2017 22:46
ERAY ERAY

Kendisine de köpek desem köpeklere, sülük desem sülüklere, domuz desem domuzlara hakaret olur. Cevap vermiyorum. Hayvanlara hakaret etmek bize yakışmaz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 20.03.2017 22:33
öz.t. öz.t.

baskanlik gumbur gumbur geliyor bundan sonra ari kovanina comak sokamiyacaklar milli yerli silahlarla donatilmis ordu ve polis teskilatiyla haine gecit yok buyu gelis turkiyem it urur turkiye buyur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.03.2017 22:20
deli balta deli balta

BİZ TÜRK MİLLETİ mazluma alabildiğince merhametli düşmanını kahreden RABBİNİN rızasını göz ardı etmeyen hiç düşünmeden hak yolunda vatanını korumak ve yükseltmek için mücadele eden gerekirse canını seve seve veren anasının kınalı kuzularıyız TÜRK milleti ihaneti ar sayan gücünü damarlarındaki asil kandan alan ya devlet başa ya kuzgun leşe diyen sevgili cumhurbaşkanımızın dediği gibi çılgın Müslüman milletiz bu sevgiyi paranın köpeği olmuş vatan haini fetocular çocuk katili pkklılar ve onursuz batılılar anlayamaz

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 20.03.2017 21:39
Göktürk Göktürk

ermeni artığı babası belirsiz hain

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 20.03.2017 16:51

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.