Bugünkü
Takvim

15 Temmuz’u tekrar yaşadık

’nın ırkçı siyasetine maruz kalan ancak tüm tehditlere rağmen dimdik duran Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı , o geceyi anlattı: Mermiyi namluya sürme seslerini duyduk. O gece 15 Temmuz'u tekrar yaşadık.

15 Temmuz’u tekrar yaşadık

Avrupa'da Türk düşmanlığı zirve yaptı. Kinlerinden gözleri kör olan Avrupalılar, övündükleri tüm özgürlükler ve insan haklarını ayaklar altına aldı. Ortaçağ Haçlı zihniyeti ile Nazi dönemi uygulamalarını birleştiren Avrupa, topraklarında Türk politikacıların Türk vatandaşları ile buluşmasını önlemek için akıl almaz yöntemler uyguladı. 'da dünya diplomasi tarihine geçen bir skandalla Türkiye'nin Rotterdam Konsolosluğu'na girişi engellenen ve sınır dışı edilen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı , krizi ve aracında tam 7 saat boyunca mahsur bırakıldığı o anları İsa Tatlıcan'a anlattı.

HOLLANDA'DAN TEK KİŞİ BİLE ARAMADI
Korumaları ve danışmanları gözaltına alan Bakan Kaya ise tek başına direndi. Tüm tehditlere rağmen geri adım atmayan Kaya'nın bu duruşu nedeniyle Hollanda kendisini tüm dünyaya rezil edecek kararlar aldı. Bir gece için OHAL ilan edilirken, sokağa çıkma yasağı uygulandı. O gece konsolosluk yetkilileri binadan çıkarılmazken, yasağı hiçe sayarak bina önüne gelen Türk vatandaşlarına köpeklerle saldırıldı. Bakan Fatma Betül Sayan Kaya ise bu skandalla ilgili olarak "O gece 15 Temmuz'u tekrar yaşadık. Mermiyi namluya sürme sesini duyduk. Krizin ardından Hollanda'dan hala tek bir kişi bile aramadı" şeklinde konuştu.

İsa TATLICAN

kalan karakter 1000

TEVFİK TEVFİK

VAYBE MEĞER AVRUPALILAR NE KARANLIK İNSANLARMIŞ ,YARASALARDAN FARKLARI YOK ,BİR KERE İNSAN MERTEBESİNDEN DÜŞÜP ,HAYVAN DANDA AŞŞAĞILIK DURUMA DÜŞMÜŞLER

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 20.03.2017 08:47

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.