Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 19.03.2017 00:00
  • Son Güncelleme: 19.03.2017 18:17

Ülkü Ocakları'ndan Bahçeli'ye tam destek

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, referandumda MHP Genel Başkanı 'nin arkasında olacaklarını belirterek 'Evet' diyeceklerini açıkladı.

Ülkü Ocakları'ndan Bahçeli'ye tam destek

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, referandumda MHP Genel Başkanı 'nin arkasında olacaklarını belirterek 'Evet' diyeceklerini açıkladı.

"GENEL BAŞKANIMIZIN ALDIĞI KARARIN ARKASINDAYIZ"
Ülkü Ocakları Genel Başkanlığı'nın Fatih'te bir otelde düzenlediği programda konuşan Olcay Kılavuz, Anayasa değişikliği referandumunda 'Evet' diyeceklerini açıkladı. Referandumda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin aldığı karara uyacaklarını belirten Kılavuz, "Biz, genel başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendiyi 15 Temmuz darbe gecesi sonrasında almış olduğu karar, kendisinin öngörüsü, ülkemizin, milletimizin, devletimizin yarınları, bölünmez bütünlüğü adına almış olduğu kararın arkasındayız. Lider -evet- dedikten sonra bizim de o kararı sonuna kadar savunarak arkasında dik bir şekilde durmamız gerekir. Biz tatsızlığı, gerilimi, huzursuzluğu istemiyoruz. Ama davamız adına her kim olursa olsun ülkemiz adına iş başa düştüğünde arkamıza bakmayız. Bu millet dardaysa, memleketimizin bize ihtiyacı varsa biz elimize silahımızı alırız, gerekirse de savaşırız" dedi.

SİNAN OĞAN'A TEPKİ
MHP'den ihraç edilen Sinan Oğan'ın, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir televizyon programındaki sözlerine tepki gösteren Olcay Kılavuz, "Bir milletvekilinin ötesine geçemeyen, bir gerekçeyle milletvekili olmuş, bir şovmen kalkıyor, milliyetçi ülkücü hareket adına, genel başkanlık, liderlik tantanaları yapmaya çalışıyor. Sana bu davada herkes gitse, acaba sana yer kalır mı? Sen kimsin, edepsiz. Geçmişinde göster bakalım bu davan için ne yaptın. Haddini aşma. Sen kimsin de kalkarsın -bir can veririz, gerekirse bir can alırız- gibi namussuzluğa düşüyorsun" diye konuştu.

kalan karakter 1000

Yusuf Yusuf

İşte böyle olacak şimdi birlik zamanı bizim birlikteliğimizi gördükçe kuduruyor köpekler kuduruk köpeklerden insanlık ne bekler.Biz türk oğlu türküz bütün dünya bizden insanlık bekler.yeterki biz birlik olalım karşımızdaki tüm düşmanlar bize yenilecekler.Çünkü yaradan bizden yanadır.Atom atsalar bile yaradanı kim terpler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 20.03.2017 09:27

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.