Bugünkü
Takvim

konusunda geri adım yok!

, PYD'ye kalkan olmak amacıyla 'in kuzeyi ve batısında konuşlansa da, ve kenti almak konusunda geri adım atmıyor.

  • Güncel
  • 19.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 19.03.2017 12:47
ABONE OL
Menbiç konusunda geri adım yok!

'ın doğusundan 'in batısındaki köyleri almak için ile PKK/PYD arasında çatışmalar zaman zaman yaşanırken, Türkiye de top atışlarıyla PYD mevzilerini bombalıyor.

ÖSO'ya bağlı Sultan Murat Tümeni'nin komutanı Albay Ahmet Osman, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Komutan, "Savaşa devam ediyoruz. Bizimle Menbiç arasında daha çok köy var. El Bab'ı aldıktan sonra şimdiye kadar Menbiç tarafında 4 köyü PKK'dan (PYD) aldık. Menbiç'e büyük operasyon ne zaman olur, o konuda net birşey söyleyemem. Türkiye de bizimle birlikte. Bundan sonraki operasyon Menbiç mi Rakka mı olur, bu konuda görüşmeler yürütüyoruz. Türkiye'den haber bekliyoruz. Fakat biz Menbiç ve Rakka için de hazırız."Menbiç'te kim olursa olsun kenti alacaklarını vurgulayan ÖSO komutanı Osman, sözlerine şöyle devam etti: " da olsa, rejim de olsa, PKK da olsa, bizim için farketmez. Menbiç'i alacağız." dedi.

kalan karakter 1000

maho maho

İnşallah zafer Cenabı Allah,ın olacak.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.03.2017 19:13
Kamil Kamil

Millet olarak aslanlarımızı tebrik ediyoruz Allah sizleri daima zaferlerle donatsın dualarımız ve desteklerimiz her zaman sizlerledir İnşallah

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 19.03.2017 15:07
aslan aslan

sizde onlari beklemedigi yerden vurunki birbirlerini suclasinlar plani iyi yapin biz imkansizi da asaririz orada kim varsa gebertin abd askerleride olsa ama degiller cünkü pyd askeri diye vuracaksiniz

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 19.03.2017 12:55

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.