Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 19.03.2017 00:00
  • Son Güncelleme: 19.03.2017 15:05

'de üst düzey 'lılara

'de, bölücü terör örgütü 'ya yönelik başlatıldı. Bölgede üst düzey yöneticilerin de olduğu terörist grubunun bulunduğunu bildirildi.

Bingöl'de üst düzey PKK'lılara operasyon

'ün Genç İlçesi Sağgöze Köyü ile Honkunüs ve Yeniçe Mahallelerinde ikinci bir duyuruya kadar hem sokağa çıkma hem de giriş çıkışlar yasaklandı. Bölgede teröristlerin bulunduğu ve başlatıldığı bildirildi.


Bingöl Valiliği tarafından yapılan açıklamada,"Genç ilçesi Güneyi dağlık ve ormanlık alanda faaliyet yürüten aralarında üst düzey örgüt yöneticilerinin de bulunduğu değerlendirilen BTÖ mensuplarını ve işbirlikçilerini etkisiz hale getirmek, bölgede BTÖ mensupları tarafından kullanıldığı değerlendirilen sığınak, barınak, depo alanları ve uçaksavar mevzilerini tahrip etmek ve malzemeleri ele geçirmek maksadıyla Genç ilçesi Genç ilçesi Sağgöze köyü ile Honkunüs ve Yeniçe arasında kalan bölgede operasyonel faaliyet planlanmıştır.Operasyon icra edilecek bölgelerde halkın can ve mal güvenliğini sağlamak maksadıyla 5442 sayılı İl İdaresi kanununun 11/C maddesi gereğince belirtilen bölgelerde (Genç İlçesine bağlı olan; Sağgöze Köyü ile Honkunüs ve Yeniçe Mahallelerindeki) sivil vatandaşların zarar görmemesi amacıyla 19 Mart 2017 pazar günü saat 06:00'dan itibaren geçerli olmak üzere ikinci bir duyuruya kadar bu bölgelere giriş çıkışlar ile sokağa çıkma yasaklanmıştır. Söz konusu yasağa vatandaşlarımızın uyması kendi can ve mal güvenlikleri yönünden önem arz etmekte olup, yasağın bitim süresi ayrıca duyurulacaktır"denildi.

kalan karakter 1000

Mahmut Mahmut

Millet olarak aslanlarımızı tebrik ediyoruz Allah sizleri daima zaferlerle donatsın dualarımız ve desteklerimiz her zaman sizlerledir İnşallah

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 19.03.2017 15:05
Beykozlu yşl Beykozlu yşl

nefes bile almasın hain alçaklar

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 19.03.2017 12:51
mehmet mehmet

sağ bırakmayın pislikleri

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 19.03.2017 11:32

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.