Bugünkü
Takvim

Başbakan Yıldırım müjdeleri sıraladı

'ta vatandaşlara seslenen Başbakan , Sivas'ın çehresinin değişeceğini belirtirken müjdeleri de art arda sıraladı.

  • Güncel
  • 19.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 19.03.2017 20:47
ABONE OL
Başbakan Yıldırım müjdeleri sıraladı

'ta vatandaşlara seslenen Başbakan önemli açıklamalarda bulundu. Halihazırda 26 yol projesinin devam ettiğini söyleyen Yıldırım Sivas'a yapılacak yatırımları anlattı.

SİVAS'A ÜÇ MÜJDE BİRDEN
"26 yol yapım projesi devam ediyor. Yıldızdağ yolu yapılacak, başka yolu yok. Sivas'ı Karadeniz limanlarına daha hızlı bağlayacak tünelde sona geldik. Ankara'dan Sivas'a hızlı trenin sesi duyulmaya başladı. İnşallah önümüzdeki yıllarda da bu hattı açacağız. 2 saatte ver elini Ankara. Burada duracak değiliz. Devamında Erzincan var, Erzurum var, Kars var, Bakü var, Azerbaycan var. Stadyumu yaptık, mevcut stadyumun yerini şehir parkı yapıyoruz. Sivas için yapıyoruz. Helal olsun. Kızılırmak sahil düzenlemesi tamamlanacak, Sivas'ın çehresi değişecek. Sivas Üniversitesi'ndeki gençlerimiz için bir projemiz var. 10 bin kapasiteli yurtlar yapma kararı aldık. Hayırlı olsun. Sivas'a hukuk fakültesi kuruyoruz."

kalan karakter 1000

sivasli sivasli

helal olsun basbakanimiza durmak yok yola devam sivasima yakisir

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.03.2017 03:29

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.