Bugünkü
Takvim

'nin resti korkuttu

Parlamentosu (AP) Başkanı , ile bazı Avrupa ülkeleri arasında yaşanan gerilimi değerlendirdi.

  • Güncel
  • 17.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 17.03.2017 17:57
ABONE OL
Türkiye'nin resti korkuttu

Parlamentosu (AP) Başkanı , AB'nin ile yaptığı göçmen anlaşması konusunda "Sakin olmalıyız, pragmatik olmaya çalışmalıyız ve Türkiye ile işbirliğine devam etmeliyiz. Çünkü göçmenler konusundaki anlaşma önemli" dedi.

Tajani, Türkiye ile bazı Avrupa ülkeleri arasında yaşanan gerilimi değerlendirdi. Tajani, anayasa referandumunun ardından Ankara'nın "yeniden makul bir çizgiye dönmesini ve Avrupa'yla yapıcı ilişkilere sahip olmasını umduğunu" söyledi.

Ocak ayında AP Başkanı seçilen İtalyan politikacı bugün İtalya Devlet Televizyonu'nda (Rai) yayınlanan bir programa katıldı.

Tajani, Türkiye ile ilişkilerin sakinleşmesi ve "suların durulması" için çalışılması gerektiğini vurguladı.

GERİ KABUL ANLAŞMASI KONUSUNDA TEMKİNLİ
Tajani, AB'nin Türkiye ile yaptığı göçmen anlaşması konusunda ise "Sakin olmalıyız, pragmatik olmaya çalışmalıyız ve Türkiye ile işbirliğine devam etmeliyiz. Çünkü göçmenler konusundaki anlaşma önemli" dedi.

TÜRKİYE REST ÇEKMİŞTİ
Hollanda ve Almanya'nın faşist tavrı sonrası Ankara'dan geri kabul anlaşmasının iptal edileceği yönünde lar gelmişti.

kalan karakter 1000

vatandaş vatandaş

insan ürkmesi başka şeye benzemez.ne demişler öldürme ödünü patlat yeter.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.03.2017 22:23

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.