Bugünkü
Takvim

kumpası

FETÖ’cü ’in kayyumla el konulan inin, satışa çıkarıldığı iddiaları ortaya atıldı. Ancak bu söylentiyi yalanladı ve ekledi: Otelle ilgili haber yapan medya organlarına dava açılacak...

ABONE OL
Otel kumpası
Koza-İpek Grubu'nun eski yönetim kurulu başkanı olan Akın İpek'in Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) para aktardığı saptandı. Hakkında yakalama kararı çıkarıldı. Hesap vermekten korkan İpek, İngiltere'nin başkenti Londra'ya kaçtı. Şirketlerine ise kayyum atandı. El konulan malları arasında 2009 yılında Marmaris'ten 15 milyon dolara satın aldığı i de vardı. Söz konusu otelin geçtiğimiz günlerde bir internet sitesinden 230 milyon euroya satışa çıkarıldığına dair iddialar ortaya atıldı. Birçok medya organı da otelin satışıyla ilgili haber yaptı. Ancak , haberlerin asılsız olduğunu belirterek basın açıklaması yaptı: "15 Mart 2017 günü kimi internet sitelerinde yer alan Koza Holding iştiraklerine ait Marmaris'te bulunan Angel's Marmaris otelinin internetten satışa çıkarıldığına ilişkin haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Gerek haberi hazırlayanlar gerekse de haberde belirtilen internet sitesi sahipleri hakkında yasal yollara başvurulmuştur. Şirketimizin resmi kanallarından yapılmayan hiçbir duyuruya itibar edilmemesinin gereğini bir kez daha vurgulamak isteriz."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.