Bugünkü
Takvim

HDP'li Kaya 'evet' diyenlere firavun dedi

Terör örgütü 'nın gerçekleştirdiği kanlı saldırılara sesinin çıkaramayan HDP'li , referandumda 'evet' diyenlere firavun dedi.

  • Güncel
  • 17.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 17.03.2017 12:00
ABONE OL
HDP'li Kaya 'evet' diyenlere firavun dedi

'nın kanlı saldırılarına tek kelime edemeyen HDP, millet iradesine alçakça saldırmaya devam ediyor. Demokratik Bölgeler Partisi Van İl Örgütü'nün ailelerle dayanışma yemeğine katılan HDP İstanbul Milletvekili , referandumda evet diyenlere firavun diyerek, yeni bir skandala imza attı.

16 Nisan'da referanduma gitmesi planlanan ve 'tek adam sistemi getireceği' için eleştirilen anayasa değişikliği hakkında konuşan Kaya, şunları söyledi:

"TEKLİĞİ DAYATANLAR FİRAVUN'DUR"
"Hepimizi Allah bu kadar farklı yaratmışken, bunun karşısında tekliği dayatanlar Firavun'dur. Tıpkı Hazreti Muhammed'in döneminde olduğu gibi, tekçilik yoktur. Bugün Müslümanım diyen sahtekârlar dönüp de peygamber düzenine baksınlar."

kalan karakter 1000

ceyhan ceyhan

yüzünün rabbiyesiri kaçmış

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 18.03.2017 01:10
tesa tesa

sen git transilvaniyada draculanin kalesinde vampirlere mIting tutarsin haha gözlerinin alti siyah kac kg uyusturucu kulandin be pis vampir sen ne anlarsin politikadan bride of chucky

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 17.03.2017 23:29
Necmi Necmi

Bölücülüğü, kardeş kanı dökmeye, sokaklara hendek kazmaya, düşmana maşa olup kendi ülkesinde fitne çıkarmaya, Kürt gençlerini kandırıp dağlara çıkartıp perişan etmeye, Kürt kızlarını sapık örgüt yöneticilerine sermaye yapmaya evet diyenler hakkında ne düşünüyor çok merak ediyorum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 17.03.2017 22:06
memo memo

firavun diyene bak , firavunu gormek istiyorsan aynaya bakman yeterli munafik kadin

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 17.03.2017 21:32
mojkovic mojkovic

BU NALET HDP LI CIRKEF KAYA DENILEN SEYTAN SURATLIDAN HER ALETI ZINA BEKLENIR YÜZÜNE BAKIN SEYTANI GÖRÜN BU PIS SURATLININ AGZI TUVALET KOKUYOR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 17.03.2017 19:56

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.