Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 17.03.2017 00:00
  • Son Güncelleme: 17.03.2017 09:03

FETÖ 'na parayı akıtmış

Ahmed Abutalip’in FETÖ ile kirli ilişkileri ortaya çıktı. FETÖ'nün seçim çalışmalarına ciddi anlamda maddi destekte bulunduğu Abutalip'in daha önce de Türkiye'ye gelerek FETÖ vakıflarını ziyaret ettiği tespit edildi.

FETÖ Rotterdam Belediye Başkanı'na parayı akıtmış

'nın Türk Başkonsolosluğuna girmesine engel olmak için "özel time vur emri" verdiğini söyleyen Ahmed Abutalip'in ipliğini Akit, pazara çıkardı. Akit, alçak belediye başkanının Türkiye düşmanlığının nedenini deşifre edecek çok önemli belgelere ulaştı. Rotterdam Belediye Başkanı Ahmed Abutalip'in öfkesinin perde arkasında Fetullahçı Terör Örgütü militanlarına yönelik operasyonlar olduğu ortaya çıktı.

SEÇİM KAMPANYASI İÇİN BAĞIŞ YAPMIŞLAR
Abutalip'in Hollanda'daki FETÖ yapılanmasıyla yoğun irtibatı bulunduğu, Rotterdam'daki yerel seçimlerde FETÖ'den ciddi finans desteği aldığı belirlendi. Yapılan araştırmada Abutalip'in, örgütün Hollanda'daki finans ve bürokrasi yapılanmasında aktif görev alan FETÖ'cü HOGİAF eski Başkanı Mehmet Kabakyer, Zeki Baran ve Mevlüt Çakı'yla temas halinde olduğu ve sık sık bir araya geldikleri ifade ediliyor. 2009 yılındaki seçimler öncesi de FETÖ'nün Abutalip'i desteklediği, ABD'de seçimlerinde olduğu gibi Abutalip'in seçim kampanyasına önemli miktarda bağış yaptıkları ifade edildi. Mehmet Kabakyer, Zeki Baran ve Mevlüt Çakı'nın 2012 senesinde de Abutalip'i Türkiye'ye getirdiği, örgütün merkez üssü durumunda bulunan kapatılan Gazeteci Yazarlar Vakfı, Zaman Gazetesi ve diğer birimlerini gezdirdiği, Kayseri'de yapılanmaya mensup önemli iş adamlarıyla görüşmeler gerçekleştirdikleri vurgulandı.

BARAN MECLİS ÜYESİ ÇIKTI
Mehmet Kabakyer'in bir dönem başkanı olduğu Hollanda Genç İşadamları Federasyonu (HOGİAF) ve Rotterdam Genç İşadamları Derneğinin (ROGİAD) örgütün Hollanda'daki finans yapılanmasına dahil olduğu, Rotterdam Belediye Başkanı Ahmed Abutalip'i izole eden birimde yer alan Zeki Baran'ın ise Rotterdam Charlois İlçe Belediye Meclisi üyesi görevinde bulunduğu kaydedildi. Mevlüt Çakı'nın ise Bilal Chicken adıyla tavuk üretim ve kesim işletmesi sahibi olduğu, çevre kentlerdeki belediye başkanı ve diğer yerel yöneticileri örgüt lehine yönlendirmekle sorumlu olduğu, son olarak Amsterdam Nieuw West Belediye Başkanı Ahmed Baddoud üzerinde yoğunlaşıldığı kaydedildi

Kaynak: Yeni Akit

kalan karakter 1000

tesa tesa

dinsiz imansizlar dilerim tez zamanda apo gibi helikopterle yakalanirsiniz ve idami hakediyorsunuz yabani mahluklar sizi toprak bile tasimaz kafirler.fetönun arkasinda kimler var vatikan papazlar zionistler var o fetö imam bile degil ,sahte imam, sahte mehdi, sahte peygamber, kendini begenen sizofreni hastasi bunlarda onun hastalari mad hospitale o fetö baslasin RING fIlminde oynasin allah onun canini alsin inshallah

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.03.2017 23:43
osmanlı osmanlı

işte bu fetöcüler böyle sinsi... belliydi zaten bu işlerin arkasında oldukları ve yurt dışından Türkiye ye saldırdıkları... Allah bilir hollanda üniforması giyip saldıranlar bile vardır. bunlar vatansız ve kansız... işte böyle yurtsuz dolaşırlar... yurt dışından ve içinde bu millete, ülkeye bir saldırı varsa, bilin ki fetöcüler sinsi sinsi destekliyordur, parayıbastırıp katilleri öne sürmüşlerdir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.03.2017 21:13
misafir misafir

valla ben fetömetö bilmem bu yobaz arap ürkiyeye davat edin gelir gelmez kodese tikin

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.03.2017 17:22
Adnan Adnan

Bu alçak fetö çetesinin zehirli sarmaşık gibi her yerde kolu var ve sağlam tutunup ekmeğini yediği suyunu içtiği,paralarını gasp ettiği,doğup büyüdüğü,kendi kanından insanların yaşadığı Büyük Türkiyeye şerefsizce düşmanlığa tam gaz devam ediyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 17.03.2017 16:52
DOĞAN DOĞAN

SN ADNAN BEY KARDEŞİM BU OLAY FETO FALAN FİLANDA DEGİL ÖYLE İSİM KONSA BU BİR HACLI SAVAŞININ İÇTEN PALİKARYALAR VE DIŞTAN ESKİ GEDİKLİ DÜŞMANLAR BUNLAR DAHA KENDİLERİNE GÜVEN SELER BİZE AÇIKTAN SAVAŞ AÇAKLAR DÜN BİZİ ARKAMIZDAN VURANLAR İÇİMİZDEKİ FETÖYE RAM OLANLAR ..............ATALARIM DÜŞMANLAR DEGİŞMEMİŞ NESLİN HEP GURURLU SİZLERE SONSUZ RAHMET OLSUN

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 17.03.2017 17:47
obela obela

Yalaya,yalaya,yukselen adamlardan birisi,gunleri sayili,vatandaslari bile sevmiyor,aldanip oy vermisler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 17.03.2017 11:47

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.