Bugünkü
Takvim

Vatandaştan Kılıçdaroğlu'na '' tepkisi

CHP Genel Başkanı , Denizli’de kahvehanede vatandaşlarla buluşması esnasında bir vatandaşın "Ermeni soykırım yasa tasarısını tanıyan Yeşiller Partisi Eş Başkanı vatan haini ile görüştünüz" demesi üzerine ne yapacağını şaşırdı.

  • Güncel
  • 16.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 16.03.2017 12:26
ABONE OL
Vatandaştan Kılıçdaroğlu'na sert tepki!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı , Denizli'de bir kahvehanede vatandaşlarla buluştu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Denizli'nin Çardak ilçesindeki bir köy kahvehanesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlarla çay içen Kılıçdaroğlu, referandumda hayırlı bir gelecek için 'hayır' oyu kullanılması gerektiğini söyledi.

VATANDAŞTAN 'CEM ÖZDEMİR' TEPKİSİ
Bir vatandaşın "Ermeni soykırım yasa tasarısını tanıyan vatan haini Yeşiller Partisi Eş Başkanı ile görüştünüz" demesi üzerine, Kılıçdaroğlu, "Daha önce gittim, görüştüm ama daha sonra kendisi ile hiçbir araya gelmedim, hiç muhatap olmadım. Siz nereden duydunuz bunu merak ediyorum. Alman parlamentosunda soykırım ile ilgili tasarı geçtikten sonra Almanya'ya gittim ve onlarla bir araya geldim. Siz hangi amaçla bunu soruyorsunuz bilmiyorum" dedi.


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Alman Yeşiller Partisi Eşbaşkanı vatan haini Cem Özdemir görüştü. Görüşmeye Yeşiller Partisinden Federal Meclis Başkanvekili Claudia Roth, milletvekilleri Ekin Deligöz ve Özcan Mutlu, CHP'den genel başkan yardımcıları Selin Sayek Böke, Çetin Osman Budak ve Öztürk Yılmaz da katıldı.

kalan karakter 1000

ali ali

Claudia. roth bir numaralı pkk destekcisi 30 senedir güney doğuya gelir gider ne haltlar çevirdiği belli....

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 16.03.2017 22:34
vatandaş vatandaş

CHP YA ATATÜRKÜN PARTİSİ DEĞİL YADA CHP ATATÜRKÇÜ DEĞİL.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 16.03.2017 22:08
mehmet şahin mehmet şahin

kimlerle beraber kolkola yazıklar olsun türkiye düşmanları din düşmanları tü senin .........

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 16.03.2017 20:19
Ne için Ne için

Hain tabi ki hainle görüşecek. Vatansever vatandaşla görüşecek değil ya. En büyük hain kendisi pkk ile göbekten bağı var

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 16.03.2017 18:09
Mem Mem

Akıl tutulması! Bu adam mı Türkiyeyi yönetecek?

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 16.03.2017 17:14

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.