Bugünkü
Takvim

'dan skandal sözler

18 maddelik anayasa değişikliğini okumadan 'hayır' kampanyası yapan CHP, rezalette sınır tanımadı. , Anayasa değişiklik paketiyle ilgili böyle bir yetkinin 'peygamberi bile bozacağını' söyledi.

  • Güncel
  • 16.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 16.03.2017 20:05
ABONE OL
Deniz Baykal'dan skandal sözler

Kılıçdaroğlu'nun "fetva"sına benzer bir skandal açıklama da CHP Antalya Milletvekili 'dan geldi. Baykal, Trabzon'da yaptığı konuşmada, Anayasa değişikliği paketine eleştireyim derken Peygamber hakkında akıl almaz laflar etti.

'BÖYLE BİR YETKİYİ PEYGAMBERE VERSEN PEYGAMBERİ BOZARSIN'
Baykal, "Böyle bir yetkiyi peygambere versen peygamberi bozarsın. Olmaz, kimseye bu yetki verilmez, verilmemeli." dedi.

kalan karakter 1000

Adnan Adnan

Baykalın alçak şantaj kasetinden sonra söylediği hiç bir şeyi dinlemiyor dikkate almıyorum.Şimdi zaman zaman gaz verici savruk ve rencide edici konuşmalar yapıyor.Baykal konuşacaksan o kasetten sonra konuşacaktın,eğer suçun yoksa kendi evli bayan milletvekilin ile çıkan o görüntülerin montaj ise o vakit istifa etmeyip konuşup çalışıp gerçeklerin ortaya çıkmasını sağlıyacaktın,tabiki başka çekincelerin yoksa..Sen ve Nesrin baytok kaçmayı tercih ederek sana bu operasyonu yapan partindeki bazı vekillerle alçak fetö çetesine meydanı bıraktın.Keşke genel başkanlıktan istifa ettinde siyasettende istifa etseydin.Şimdi ilginç konuşmalarınla sadece Türkiye düşmanı çetenin masasına meze olmaktan öteye gidemiyorsun.Üstat ne güzel demiş;önce lafa bakarım laf,mı diye,sonra söyleyene bakarım adam,mı diye;

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 17.03.2017 15:54
HER ŞEY VATAN İÇİN,, HER ŞEY VATAN İÇİN,,

EVET SİZİN PİS PLANLARINIZI BOZUYORUZ ,PEYGAMBER ADINADA KONUŞMA ,FETO GİBİ , AHLAKSIZ ŞEY ,HADDİNİ BİL ,İYİCE BUNADIN GALİBA,, GİT BİR BEYİN TOMOGRAFİSİ ÇEKTİR ,DURUMUN VAHİM,,

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 17.03.2017 12:15
sinan sinan

Bu yaşlardaki kişilere bi teşhis konuluyordu? Yaşlı hastalığı sanırım. Efendimiz (s.a.v) bu işlere karıştırma böyle şeylerden prim yapamazsınız baykal efendi. Ya sana Kılıçdaroğlu ve ekibi yapmadıklarını koymada sen hala neyin kafasını yaşıyosun.Sonuna adar EVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEETTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT. aldınmı?

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır1
cevapla 17.03.2017 10:57
xs xs

Baya yaşlandın artık hani diyorum köşene çekilsen. Saçmalamaya başladın, yaşlılarda bazı hastalıklar çıkarya sendede başlamış çıkmaya.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 17.03.2017 10:51
milliyetçi milliyetçi

dinle peygamberle Allahla kıl kadar bilginiz olmadığını şimdi gösterdiniz. dinden peygamberden allahtan bi haber olduğunu ne kadar ispatlıyorsun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır1
cevapla 17.03.2017 10:37

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.