Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 16.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 16.03.2017 15:30
ABONE OL

Başbakan: Hollanda seçimlerine Türkiye ayar verdi

Başbakan Yıldırım, Çankırı mitinginde halka hitap etti. Yıldırım, "Artık Avrupa bile siyasetini Türkiye'ye göre yapıyor. Bakın sonuçlara... Türkiye, Hollanda seçimlerine de ayar verdi. Bir müddet daha ırkçılığı Avrupa'da frenledi." dedi.

Başbakan: Hollanda seçimlerine Türkiye ayar verdi

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan , Çankırı'da vatandaşlara hitap etti.

Yıldırım, "Artık terörle mücadelede de kararımız tamdır. Terör neredeyse, ister yurt dışında ister yurt içinde, oralara gideceğiz, inlerini başlarına geçireceğiz. Suriye'de Fırat Kalkanı ile başarılı bir operasyon yapıp DEAŞ terör örgütünü nasıl yok ettiysek, diğerlerini de aynı şekilde halledeceğiz." dedi.

"Şunu Avrupa'nın bazı ülkeleri hiç unutmasın." ifadesini kullanan Yıldırım, "Bu yapılanları bir kenara yazdık, gerektiği zaman gerekli karşılıklar verildi, vermeye devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

Yıldırım, konuşmasına şöyle devam etti:

"Bazı ülkeler var 'Avrupa değerleri, özgürlük, insan hakları' diyor, diyor da diyor ama onların gerçek yüzünü şu bir haftada gördük. Almanya'sı, Hollanda'sı, İsviçre'si... Mesele Türkiye olunca nasıl birden bire diktatörleştiklerini, nasıl yasakçı bir uygulamaya geçtiklerini hep beraber gördük değil mi? Oralarda 'hayır' demek serbest, 'evet' demek yasak. Bunların fikir özgürlüğünden, hürriyetlerden, insan haklarından anladığı bu kadar."

"ARTIK AVRUPA BİLE SİYASETİNİ TÜRKİYE'YE GÖRE YAPIYOR"
Başbakan Yıldırım, "Artık Avrupa bile siyasetini Türkiye'ye göre yapıyor. Bakın sonuçlara... Türkiye, Hollanda seçimlerine de ayar verdi. Bir müddet daha ırkçılığı Avrupa'da frenledi. Ama aklınızı başınıza alın, bu düşmanca politikalar, İslam, Türk düşmanlığı, İslam korkusu sizi doğru bir sonuca götürmez." dedi.

"KILIÇDAROĞLU BİZİM KAMPANYAYA DAHİL OLSUN, ONA DA YER VAR"
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun radyo programındaki açıklamasına da değinen Başbakan Yıldırım, "Bizim anlatmaya çalışıp da anlatamadığımızı Kemal Bey en iyi şekilde anlattı. Bir eksiği kaldı. Bu şartlar altında 'hayır' kampanyasını bırakıp bizim kampanyaya dahil olsun, ona da yer var." ifadelerini kullandı.

Yıldırım, konuşmasına şöyle devam etti:

"Diyorlar ki '550 milletvekilini niye 600'e çıkarıyorsunuz, fuzuli masraf oluyor.' Sen bunu söyleyeceğine kardeşim, bir tane milletvekilin bir senede 2 trilyon telefon, mektup parası ödemiş. Eğer o ödenmeseydi, 10 milletvekilinin 4 senelik maaşı... Bırak, geç bunları. Millet yemez bunu."

kalan karakter 1000

Ramba Samba Ramba Samba

Onlar, dogruluk yerine Sapikligi aldilar NEFRET Ve Hased Taskinligi icininde Gözleri Kör, Kulaklari Sagir, Kafayi TIRLADILAR ---> Yakinda Elbiselerinide SIYIRACAKLAR Ciril ciplak Dolasacaklar Amin inşallah Bir kismi da Karanliklar icinde, Magralarda,Derin mahzenlerde kendilerini kaybettiler izinden gidebilecekleri bir SIRTLAN ariyorlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.03.2017 02:08

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.