Bugünkü
Takvim

Aydın Bey ''iğiniz gibi!

’ın Alman ortağı , Avrupa’daki faşist saldırıları bir kenara bıraktı. Türkiye’yi karaladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a saldırdı

ABONE OL
Aydın Bey  'bild'iğiniz gibi!
"Karargah Rahatsız" haberiyle darbe kışkırtıcılığı yapan Doğan Grubu, tepkiler üzerine geri çekildi. Hürriyet'in yönetimini değiştirdi. Ama onun rolünü Alman ortağı üstlendi.

Aydın Doğan'ın medya şirketlerinde hisse sahibi olan Axel Springer grubu devreye girdi. Bild gazetesi, Avrupa gündemini bir kenara itti. Anayasa referandumunu manşete çekti.

Türkiye'ye açıkça iftira atan Nazi kafalı Alman gazetesi, gurbetçilerin 16 Nisan'da "Hayır" oyu vermesini istedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a da çirkin sözlerle hakarete yeltendi.

Alman ortağı Erdoğan'a saldırırken Doğan medyası da fırsatı ganimet i. Bild'in çirkin sözlerini "Haber" adı altında servis etti. Aydın Doğan'ın hiç değişmediğini gösterdi.İTİRAF GİBİ AÇIKLAMA!
Bıld'e yönelik tepkiler üzerine Aydın Doğan yine paniğe kapıldı. Kendini savunmak isterken suç ortaklığını doğruladı:

Axel Springer, ortağımız. Ama şirketlerimizdeki hissesi azaldı. Yayınlarımıza hiç karışmadı, biz de onlara karışmıyoruz.

kalan karakter 1000

ihsan ihsan

doğanın genetiğnde var yahudilicilik babasından kalma

Aynı Görüşte misiniz?
evet25
hayır0
cevapla 16.03.2017 08:48
taka41 taka41

eeee birader Adama bos yeremi verdiler...Alman Devlet Nisanini... ? köpek köpekligini yapsin diye...yoksa kemik de yok...

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 16.03.2017 08:35

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.