Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 15.03.2017 00:00
  • Son Güncelleme: 15.03.2017 14:56

Türkiye resti çekti AB geri adım attı

Türkiye, skandalına destek veren AB'ye göçmen anlaşması restini çekince geri adım atmak zorunda kaldılar. tarafından yapılan açıklamada "AB, Türkiye ile göçmen anlaşmasına bağlıdır" denildi.

Türkiye resti çekti AB geri adım attı
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Avrupa Birliği tarafından Türk vatandaşlarına vize muafiyeti getirilmemesi halinde, Türkiye ile AB arasındaki göç anlaşmasının lağvedilebileceğini ima etti. Ardından AB Bakanı Ömer Çelik "Söz verip tutmamak AB'nin teamülü haline dönüştü. AB hiçbir sözünü yerine getirmedi. Karşı tarafa hiçbir yükümlülüğümüz yok" dedi.

Hükümet yetkililerinin açıklamalarının ardından 'nun değerlendirme geldi. AB Komisyonu tartışmalara konu olan Geri Kabul için "AB, Türkiye ile göçmen anlaşmasına bağlıdır" açıklaması yaptı.

Geri kabuller sürerken Avrupa Birliği'nin Türkiye'ye yönelik 'nın sergilediği tutuma destek vermesi, anlaşmanın varlığının tartışılmasına neden oldu. Bu kapsamda Türkiye'nin anlaşmayı tek taraflı yada karşılıklı olarak fesih hakkını kullanması bekleniyor.

kalan karakter 1000

mehmet mehmet

ACİLEN HELİKOPTERLE ÇEŞİTLİ YOLLARLA AB ye SURİYELİLERİ GEÇİRMELİYİZ.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.03.2017 19:55
iptal iptal

ipal, secimden sonra olacak insaAllah

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.03.2017 19:32
Tayfun Tayfun

Evet AB ile gocmen hakkindaki anlasmayi dehal iptal edelim.. bu iki yuzlu Turk Dusmani AB ile hicbir anlasma olamaz. Bu arada ISRAIL'in bu isleri destekledigini (ABD ILE) unutmayalim..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.03.2017 19:29
ALP ARSLAN ALP ARSLAN

İPTAL EDİN GİTSİN,BAŞLARININ ÇARESİNE BAKSINLAR...GÖRSÜNLER DÜNYANIN KAÇ BUCAK OLDUĞUNU...

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır0
cevapla 15.03.2017 16:40
ado ado

ya kardeşim biz bu ucuz sözlere neden inanıyoruz bizi ne hale getirdiler dünyaya rezil olduk göçmenleri salacağız gerisini onlar düşünsün hepmi biz altta kalcagız bu göçmenleri yerinden nasıl ettiyseler öylede beslesinler öyle yağma yok neden tohumu dışardan alıyoruz ya hepimiz kanseriz haberimiz yok taki doktora gidene kadar bizneden tohum üretemiyoruz buna bakalım ya benim başabakanım cumhurbaşkanım işi cü bırakıp bunlarla uğraşıyor bizim kaybedecek zamanımız yok

Aynı Görüşte misiniz?
evet20
hayır1
cevapla 15.03.2017 15:38

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.