Bugünkü
Takvim

Bir yastıkta kandırdı

ABONE OL
Bir yastıkta kandırdı
TRT'de hafta içi her gün yayınlanan ve aile sorunlarının paylaşıldığı 'Bir Yastıkta Kocayalım' isimli programı yapan Zafer Akıncı'nın aslında fizik mezunu olduğu ortaya çıktı. Ortalık karıştı! Öyle ki Akıncı'nın aslında Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Fizik bölümü mezunu olduğu saptandı. Gelişim psikoloğu, aile danışmanı ve insan kaynakları uzmanı gibi birçok unvan kullanan ve kanalda hala programına devam eden Akıncı için Başbakanlık İletişim Merkezi olan BİMER'e şikayet yağdı.

İDARİ İŞLEM BAŞLATILDI
BİMER ise Akıncı'nın sağlık meslek grubunun bir mensubu olmadığını kaydederek, Akıncı hakkında idari ve adli işlemlerin başlatıldığını açıkladı. Akıncı'nın yanlış yönlendirmelerinin toplumsal olarak çok tehlikeli boyutlara ulaşabileceğini belirten Psikolog Dr. Ozanser Uğurlu ise "Zafer Bey'in orada yaptıkları yorumları ve yapılanları da doğru bulmuyorum.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.