Bugünkü
Takvim

Başbakan: Avrupa'nın başı dertte

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Yıldırım, "PKK bölücü terör örgütü ve Feto'yla kol kola girmişler, baş başa vermişler 'Hayır' çıkması için gece gündüz çalışıyorlar. Ne yaparsanız yapın, 'Evet' çıkacak" dedi.

  • Güncel
  • 15.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 15.03.2017 17:52
ABONE OL
Başbakan: Avrupa'nın başı dertte

'de Milli İrade Meydanı'ndaki mitingde halka seslenen AK Parti Genel Başkanı ve , "PKK bölücü terör örgütü diyor ki, 'Aman hayır çıkması için gece gündüz çalışın, sakın evet çıkmasın.' Feto'yla kol kola girmişler, baş başa vermişler 'Hayır' çıkması için gece gündüz çalışıyorlar. Ne yaparsanız yapın, 'Evet' çıkacak, sizin de defteriniz dürülecek." diye konuştu.

"TEK ADAM REJİMİ ASIL CHP'DE VAR"
"Amerika'da bir tane başkan var, tek adam rejimi mi? Fransa'da tek başkan var, diktatörlük mü? Tek adam rejimi asıl CHP'de var." diyen Başbakan Yıldırım, "Defalarca seçim kaybedip koltuğunu bırakmıyorsa, tek adam orada var demektir." dedi.

"AVRUPA'DA KALİTE DÜŞMEYE DEVAM EDİYOR"
Başbakan Yıldırım konuşmasını şöyle sürdürdü:

Buradan Avrupa'yı uyarıyoruz. Şu anda Avrupa'nın başının derdi, marjinal, ırkçı, Türk düşmanı, Müslüman düşmanı siyasetin yükselmesidir. En son Fransa'da iş yerlerinde başörtü takmasını yasakladılar, aynen bizim 28 Şubat gibi. Biz, bütün yasakları kaldırdık, kaldırdık, kaldırdık, şimdi onlar başladılar. Türkiye demokrasisinin kalitesi, standardı yükselirken Avrupa'da kalite düşmeye devam ediyor."

"BUNLARIN SİCİLİ BOSNA'DA BELLİ"
Hollanda'da, ne kadar çok methettikleri, böbürlendikleri Avrupa değeri varsa hepsini ayakları altına aldıklarını ifade eden Başbakan Yıldırım, "Bunların sicili Bosna'da belli, Bosna'daki katliamdan biliyoruz biz bunları. Bunlar Mısır'da seçilmiş cumhurbaşkanını alaşağı eden darbecilerin yanında yer aldılar." dedi.

"BUNLARIN ÇİFTE STANDARTLI İKİYÜZLÜLÜKLERİ BİR SANAT HALİNE GELMİŞ"
Başbakan Yıldırım şöyle devam etti:

"Bunların çifte standartlı ikiyüzlülükleri bir sanat haline gelmiş. Almanya'ya, Hollanda'ya 'hayır' kampanyası yapanlar gidecek, elini kolunu sallayarak istediğini yapacak, PKK'nın yandaşları, FETÖ'nün yandaşları istediği gibi cirit atacak, onlara ses yok. Vatanını seven, bayrağını seven, ülkesini seven bu ülkenin onurlu, şerefli vatandaşlarına yasak getirecekler, engel getirecekler. Bunun cevabını 16 Nisan'da en güzel şekilde benim milletim verecek."

kalan karakter 1000

Alp Alp

Bütün bunlar Rusyadan sonra diğer ülkelerle Türkiyenin arasını açmak için planlanmış bir kurgumu olaya başka boyuttanda bakmak lazım.Turizm sezonu geliyor acaba Türkiyenin önünü kesmek mi veya turist gelmesşni engellemek mi.Binbir oyun dönüyor.Olmayacak şeyler oluyor Türkiyeye topyekün saldırı var.Avrupa zayıfladıkça Türkiye güçlendikçe hertürlü oyunları oynuyorlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 15.03.2017 21:49
mehmet mehmet

AKP ve MHP nin EVETİ yeter. haçlıların pkk nın, fetonun, DHKP-C nin, deaşın,koministlerin, saadet partisi gibi sapıtmış bazı sağ partilerin,HDP BDP,CHP birleşsenizde çıkacak sonuç yüzde 60 la EVET.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 15.03.2017 19:49

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.