Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 14.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 14.03.2017 15:30
ABONE OL

'ya lı protesto

İstiklal Caddesi'nde bulunan Başkonsolosluğu'na gece saatlerinde gelen bir gurup vatandaş, beraberinde getirdikleri köpekleriyle Hollanda'da yaşananlara tepki gösterdi.

Hollanda'ya kangallı protesto
'da Türk vatandaşlarına köpeklerle uygulanan şiddetin ardından Hollanda İstanbul Başkonsolosluğu'na gelen bir gurup lı protesto gerçekleştirdi.

İstiklal Caddesi'nde bulunan Hollanda Başkonsolosluğu'na gece saatlerinde gelen bir gurup vatandaş, beraberinde getirdikleri kangal köpekleriyle Hollanda'da yaşananlara tepki gösterdi. Kangal köpekleri ile beraber bir süre Başkonsolosluk önünde bekleyen gurup olaysız bir şekilde dağıldı. Vatandaşların bu eylemi bir cep telefonu kamerası tarafından kaydedilirken bu anlar sosyal medya üzerinden bir çok kez paylaşıldı. Bu görüntüler vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü.

kalan karakter 1000

hasan hasan

konsolos cikinca disariya boklu gotunu isirtsaniza kangallara

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.03.2017 20:38
evet evet

konsolosluğa salın saldırsın gerçeği bizim kangallarda vicdanlı ya ama neyse

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.03.2017 19:06
Uyan Türkiye Uyan Türkiye

Yıllarca Türkiyenin içindeki iki ayaklı itlerini saldırttılar sonuç alamadılar (PKK, FETÖ, DEAŞ, VS.TERÖR ÖRGÜTLERİ) Onlarla sonuç alamayınca ülkelerindeki dört ayaklı itlerini saldırttılar türklere. Alayınız gelsin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 14.03.2017 17:20

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.