Bugünkü
Takvim

'li vekilden 'evet' diyen vatandaşa !

16 Nisan'da halktan yine tokadı yiyeceğini anlayan 'de 'evet' hazımsızlığı giderek büyüyor. , bir kahvehanede evet diyen vatandaşı yumrukladı.

  • Güncel
  • 14.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 14.03.2017 19:22
ABONE OL
CHP'li vekilden 'evet' diyen vatandaşa dayak!

büyük bir rezalete daha imza attı. Referandum kampanyası yürütmek için bir kahvehaneye giren , vatandaşa saldırdı. CHP'li vekilin saldırdığı vatandaş olayı anlattı ve suç duyurusunda bulunacağını aktardı.

"CHP'Lİ VEKİL BENİ DUVARA SIKIŞTIRDI"
Mağdur vatandaş olayı şöyle anlattı: "Şansın bir tanesi masaya bröşür bıraktı. Ben de 'hayır' broşürü istemiyorum kaldırın dedim. Ardından kaldırmazsak nolur dedi ve bana saldırmaya başladılar. Önce milletvekili beni masaya sıkıştırdı. Ardından diğerleri beni duvara çarptılar. Onlar bana hakaret ettiler" diye konuştu.CHP'NİN YAPMAK İSTEDİĞİ AYRIMCILIK
Olaya şahit olan bir diğer vatandaş ise, "CHP'nin başından beri yapmak istediği şey ayrımcılık. Bir partiyi temsil eden kişi vatandaşa saldırmaz. Burada her görüşe saygı duyuyoruz. Biz müsamaha gösterdik bir dahaki sefere farklı şeyler olur." ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

Ali Haydar BULUT Ali Haydar BULUT

kendisini bilmez chp li masum vatandaşları nasıl yumduklarsın sandıkta masum halk adaletli halk sandıkta EVET vererek kalbinize yumruğu indirecek indireceğiiiiz az kaldı iyice çıldırın bakalım.Bittiniiiiiz

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır1
cevapla 15.03.2017 12:23
SEZGİN SEZGİN

NEDEN EVET? ÇÜNKÜ; CHP DEN KURTULMAK İÇİN TARİHİ BİR FIRSAT BUNU ISKALA YAMAM..

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır1
cevapla 15.03.2017 11:54
Süleyman Kuru Süleyman Kuru

Ben chp' lilerin ne kadar vahşi ve barbar olduklarını çok iyi biliyorum. chp' nin astığı afişler aylarca yerinde kalırken Ak Partililerin astıkları afişler bir gecede paramparça oluyor. Biz Türk milleti olarak chp lilerin ne kadar cani vahşi insanlık düşmanı ve haçlı uşağı olduklarını çok iyi bildiğimiz için onlara güvenmiyoruz, onlara yaptıklarını yakıştırıyoruz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır1
cevapla 15.03.2017 11:46
ata ata

kardesim chp demek cibileti belirsislik demek ataist köpekler

Aynı Görüşte misiniz?
evet16
hayır1
cevapla 15.03.2017 11:17
xs xs

EVET diyen iktidar her gün bir çok kanalda çıkıp neden EVET dediklerini anlatıyorda, Hayır diyenlerin hayırını Allahın bir kulu çıkıpta neden hayır dediklerini anlatmıyor. Ancak dedikleri tek adam tek adam. Başınıza o tek adam kadar taş düşer inşallah.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır1
cevapla 15.03.2017 10:58

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.