Bugünkü
Takvim

artık telefon ve tabletlerde!

nin getireceği hukuki ve siyasi düzenlemelerin neler içerdiğini, nesnel bilgiler ve sahici perspektiflerle başta millet olmak üzere tüm ilgili ve yetkililerin bilgisine sunmayı amaçlayan bir uygulama geliştirildi.

  • Güncel
  • 02.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 07.10.2017 12:26
ABONE OL
Cumhurbaşkanlığı Sistemi artık telefon ve tabletlerde!

nin getireceği hukuki ve siyasi düzenlemelerin neler içerdiğini, nesnel bilgiler ve sahici perspektiflerle başta millet olmak üzere tüm ilgili ve yetkililerin bilgisine sunmayı amaçlayan bir uygulama App Store ve Play Store'larda yerini aldı.

Uygulamayı IOS işletim sistemli cihazınıza (iphone ve ipad) yüklemek için tıklayınız.

Uygulamayı Android işletim sistemli cihazınıza yüklemek için tıklayınız.

Cumhurbaşkanlığı Sistemi mobil uygulaması ne işe yarayacak?
Cumhurbaşkanlığı Sistemi mobil uygulaması, Cumhurbaşkanlığı Sisteminin getireceği hukuki ve siyasi düzenlemelerin neler içerdiğini, nesnel bilgiler ve sahici perspektiflerle başta millet olmak üzere tüm ilgili ve yetkililerin bilgisine sunmayı amaçlamaktadır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.