Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 19.02.2017 11:46

'çu 'cüye sahip çıktı

'nin 'nden ihraç edilen bir akademisyene 'Bu ’cü değil bizim partimizin üyesi” diyerek sahip çıktığı ancak söz konusu kişinin FETÖ'nün kullanıcısı olan ev ablası olduğu ortaya çıktı.

CHP ByLock'çu FETÖ'cüye sahip çıktı

Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, katıldığı bir programda üniversitedeki yapılanması ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Prof. Dr. Şahin şunları söyledi:

"2011'de Selçuk Üniversitesi rektörlüğüne aday oldum. Karşımızda o günün cemaati bugünün FETÖ'sü çıktı. Başhekimdim. El altından benim dosyalarımın olduğunu, tutuklanacağımı söyleyip yalan bilgilerle seçimi etkilemeye çalıştılar. Neticede paralelcilerin adayı rektör oldu. Rektör yardımcılığını kabul edip, sıkıntılara sabretmeseydim FETÖ yapılanmasının ne düzeyde olduğunu öğrenemeyecektim. Bunları ciğerlerine kadar tanıma imkânı yakaladım. Rektörlük görevimde üniversiteler içinde rekora imza atarak 181 kişiyi ihraç ettik. Askeriyeden, yargıdan, mülki amirlerden ve emniyetten ihraç edilen 2 bin 300 kişinin Selçuk Üiversitesi'nde doktora, yüksek lisans yapmış olduğunu belirledik. Bizden, 100 kadar hocanın rektör, dekan ve öğretim üyesi olarak başka üniversitelere gittiğini tespit ettik. İlgili kurumlara durumu bildirdik.

"FETÖ'CÜ DEĞİL BİZİM ÜYE"
Bazı insanları FETÖ'cü diye açığa aldık, soruşturuyoruz. Hukuk fakültesinde bir araştırma görevlisini açığa aldık. Genel Merkezi'nden aradılar, "Ya bu FETÖ'cü değil bizim partimizin üyesi" diye kefil oldular. CHP Genel Başkan Yardımcısı ile CHP Konya Milletvekili gelip "Bu kız bizden" diye bilgi verdi. Hatayı düzeltmemizi istediler. Ama bir ay sonra hanımefendide çıktı. Meğerse CHP'ye kayıtlı ev ablasıymış. Bu paralel yapı, sanıldığı gibi bir cemaat hareketi değil. Türkiye piyasasına girmek için tezgâhın önüne muhafazakâr insanları koymuşlar. Arka planda her milletten, her dinden, her merciden insan var. Ülkemiz türlü badireleri Cumhurbaşkanımızın adil idaresi ve halkımızın güçlü iradesi ile atlattı. Allah düşmanlarımıza fırsat vermesin."(Türkiye)

kalan karakter 1000

banka emeklisi banka emeklisi

CHP Türkiye düşmanı teröristlere destek verip, Türkiye Cumhuriyeti'nin yıkılmasına neden olabilecek riskli işlere girdiği için, İş Bankası hisselerine el konulmalı. Devleti korusun diye İş Bankası CHP ye çalışıyor. Ama CHP devleti yıkmaya çalışanlara destek veriyor. Bir an önce İş Bankası hisseleri devlete devredilmeli.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.03.2017 18:55
izlenimler izlenimler

Anarşist DhkpChpkk Terörist Hdpkk = o.çlari FETO CIAmaati

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.02.2017 12:44
EVET -16NİSAN EVET -16NİSAN

Teröristlere kanat geren Chp'li vekillere YARGI neden susuyor .KK yargılanmalı yüzlerce delil var.Chp teröristlerin taşeron partisi olmuş.Balık baştan kokmuş.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.02.2017 11:51

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.