Bugünkü
Takvim

İkinci el terör

Küresel terör, 'ni hedef aldı! Kahraman , iki 'lı teröristi öldürüp kalleşliği ortadan kaldırdı. Hain nın ardında ise kirli vardı! Teröristlere bombalı aracı satan kişinin 'den tutuklandığı ortaya çıktı...

İkinci el terör

Kirli , Türkiye'yi hedef aldı. Hainler DEAŞ, ve ile saldırdı. Küresel lobi, 5 Ocak 2017'de de İzmir'de katliam yapmayı planlamıştı. İki PKK'lı terörist bombalı araçla yola çıktı. Hedeflerinde vardı. PKK'lı teröristler Mustafa Çoban ile Enis Yıldırım, yı yaptıktan sonra kendilerini bekleyen Doblo marka ikinci araca binip kaçacaktı. Ancak kahraman , bu hain planı anladı. İki teröristi ortadan kaldırdı. Bomba yüklü araç etkisiz hale getirildi. Kahraman polis ve bir mübaşir olurken, kalleş saldırının ardından kanlı işbirliği çıktı. Hainlere bombalı aracı satan kişinin Kürşat Arslantürk olduğu anlaşıldı. Arslantürk ise geçtiğimiz günlerde İzmir'deki FETÖ soruşturmasında 16 kişiyle birlikte gözaltına alındı.

PENSİLVANYA'YA UZANIYOR
FETÖ'nün şifreli haberleşme ağı ByLock kullanıcısı olduğu belirlenen Arslantürk, FETÖ üyesi olmaktan tutuklandı. Arslantürk'ün aracı teröristlere ulaştıran A.K. adlı şahısla irtibat kurduğu ortaya çıktı. FETÖ'cü Arslantürk ise A.K. ile sadece pazarlık için birkaç kez telefonla görüştüğünü ve anlaştıktan sonra buluşup aracı sattığını açıkladı. FETÖ ile PKK arasındaki bu işbirliğinin altında ise önemli bir detay vardı. PKK'lı teröristler özellikle adliyenin C bloğuna saldırı yapmaya planladı. Bu blokta ise FETÖ'ye yönelik soruşturmalar yapılmaktaydı. Yetkililer, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in iadesine yönelik ABD'ye gönderilen somut delillerin de yine bu soruşturmalarda elde edildiğini hatırlattı. Tüm bu gelişmeler FETÖ ile PKK arasındaki hain işbirliğini bir kez daha kanıtladı.


1) FETÖ'cü otomobili sattı


2) Alıcı aracı PKK'ya ulaştırdı


3) Hain plan PKK'nın elinde patladı

FATİH ŞENDİL

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.