nin ve esnafın gözü kulağı Başbakan'da

ler kendilerine verilecek miktarını, esnaf da kurulacak 'nun içeriğini öğrenmek için Başbakan Yıldırım'ın yapacağı açıklamalara odaklandı.

Milyonlarca kişinin gözü kulağı Başbakanda

Milyonlarca ve esnaf, ilgili bakanlıklarda alt yapıları tamamlanarak Başbakanlığa gönderilen banka promosyon ve çalışmalarının sonucunu beklemeye başladı. Emekliler kendilerine verilecek miktarını, esnaf da kurulacak Esnaf Fonu'nun içeriğini öğrenmek için Başbakan Binali Yıldırım'ın yapacağı açıklamalara odaklandı.

Emeklilerin talepleri arasında yıllardır ilk sıralarda bulunan banka promosyonu konusunda son aşamaya gelindi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile bankalar arasında bir yıldır süren görüşmelerin tamamlanmasıyla pazarlıkta ulaşılan son rakamlar Başbakanlığa sunuldu.

Başbakan Yıldırım'ın, kamuoyunun beklentilerinin altında kalması nedeniyle sunulan rakamları tekrar gözden geçirip bankalarla görüştükten sonra rakamlara son hali verilerek yeni yıldan önce kamuoyuna açıklaması bekleniyor.

  • 23 Aralık 2016, Cuma 12:55

kalan karakter 1000

şükran şükran

Merhabalar Yaşı dolup primi eksik olanların emekli olabilme konusunu lütfen gündeme tekrar getirir misiniz. Çünkü bu insanların zaten bir işte çalışma şansları yok

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 09.02.2017 12:41

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.