;

'dan vatandaşa çağrısı

Cumhurbaşkanı Ankara'da yaptığı konuşmada vatandaşa çok önemli çağrıda bulundu. Erdoğan, "Yastığının altında olanlar gelsin parasını altına dönüştürsün, gelsin parasını TL'ye dönüştürsün. Türk lirası, altın değer kazansın. Hiç endişe etmeyin, bu oyunu kısa zamanda bozarız. " dedi.

Erdoğandan vatandaşa döviz çağrısı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip , Esenboğa yolunda 5 bin kişiye istihdam sağlayacak otomobil galerilerinin bulunduğu OTONOMİ'nin açılışında konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yastığının altında olanlar gelsin parasını altına dönüştürsün, gelsin parasını TL'ye dönüştürsün. Türk lirası, altın değer kazansın." dedi.

"BU OYUNU KISA ZAMANDA BOZARIZ"
Konuşmasında döviz kurlarındaki dalgalanmaya da değinen Erdoğan, "Hiç endişe etmeyin, bu oyunu kısa zamanda bozarız. Bundan önce de bunu yaptılar, 2007-2008'de de yaptılar. O zaman ne dedim, 'teğet geçecek.' Aynı şeyi yine söylüyorum, teğet geçecek." ifadelerini kullandı.

"FAİZİ DÜŞÜRMEKTEN BAŞKA ÇARE YOK"
'Faizi düşürmekten başka çare yok' diyen Erdoğan, "Biz dünyaya bakalım. Amerika'da, Japonya'da, Avrupa'da faiz yüksek mi? Peki ya onlarda bu kadar düşük de biz niye 14, 15, 16'larda dolaşıyoruz. Biz düşük faizle yatırımcının önünü açacağız. Yüksek faiz finans sektörünü ihya eder. Bunu aynı zamanda kamu bankaları için de söylüyorum." diye konuştu.

Etiketler: ,
  • 02 Aralık 2016, Cuma 12:43

kalan karakter 1000

Mahmut Mahmut

Üst aklın ülkemize ekonomi oyununa karşı herkes dövizini bozdurup Türk Lirası yapmalıdır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır1
cevapla 02.12.2016 19:24
tevfik tevfik

sen ne dersen başım gözüm üstüne ,sana itaat eden vallahi ALLAH C,C YI hoşnut eder,,derim,

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır5
cevapla 02.12.2016 15:01
BAŞKANA İLETİN BAŞKANA İLETİN

Vatandaşın Türk Lirası hesabındaki TL ile Dolar alıp doların yükselmesine katkıda bulunan ve böylece vatandaşın "doları sat" kampanyasını boşa çıkaran bankalara müdahale edin. DOLAR, şeytani aklın tek güç kaynağıdır, nefesidir, sihridir. DOLAR ALAN, aldığı dolar oranında, şeytani aklı, CIA’yı, ABD’yi, finanse eder, gücüne güç katar, günahlarına, fitnesine ortak olur, zalimlere destek olur, kendi ülkesine, parasına, bağımsızlığına, onuruna ve dünyadaki mazlumlara ihanet etmiş olur. Kazandıkları üç kuruş BUNA DEĞER Mİ? hayrını göremez, ahirette hesabını veremez. İnsan, tercihlerinden sorumlu olandır. Herkes tercihin doğru yapsın, Doları terk edin, şeytani aklın fişini çekin, nefesini kesin, sihrini bozun. Tasarruflarınızı altına yatırın, böylece ülkemizin altın stokunun artmasına ve TL’nin altına endekslenmesine katkıda bulunun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet15
hayır2
cevapla 02.12.2016 14:59
yşlmvi yşlmvi

reis bu millet senin yanın da emrin başımız üstünde herkes gereğini yapacaktır

Aynı Görüşte misiniz?
evet22
hayır5
cevapla 02.12.2016 13:51
ihsan ihsan

allahını vatanını seven elindeki dövizi bozdursun

Aynı Görüşte misiniz?
evet20
hayır5
cevapla 02.12.2016 13:48

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.