;

CHP'nin kanalında '' rezaleti

CHP'nin kanalı 'de 'te yaşanan insanlık dramı için skandal ifadeler kullanıldı. Esed rejiminin saldırıları nedeniyle binlerce kişi açlıkla, hastalıkla mücadele ederken Halk TV'de "Temizlik yapılıyor, Halep özgürleşiyor" gibi ifadeler kullanıldı.

CHPnin kanalında Halep rezaleti

'de yayınlanan "Ayşenur Arslan'la Medya Mahallesi" isimli programda ile ilgili "Temizlik yapılıyor, Halep özgürleşiyor" gibi ifadeler kullanıldı.

SİVİLLER KATLEDİLİYOR
Rejim kuşatmasında yaklaşık 300 bin sivilin bulunduğu doğu Halep'te İl Sağlık Müdürlüğünün verilerine göre, halk 96 gündür temel insani ihtiyaçlarını gideremiyor. Son iki hafta içinde kentin doğusundaki tüm hastaneler ve sağlık merkezleri rejim saldırılarıyla hizmet dışı kaldı.

14 GÜNDE 650 SİVİL HAYATINI KAYBETTİ
Kentte hizmet veren yalnızca 3 fırın bulunuyor. Bölgede okulların tümü kapalı. 14 gündür ölen sivil sayısı 650'ye çıkarken, yaklaşık 300 bin sivil, 30 kilometrekarelik bölgede sıkıştı.

Suriye Türkmen Meclisi'nin yaptığı açıklamaya göre ise Türkmen mahalleleri tamamen yıkıldı ve bu bölgelere Esad'la işbirliği halinde PKK unsurları giriyor.

HALK TV KATLİAMLARA "TEMİZLİK" DEDİ
Bütün bu gerçekler dünyanın gözleri önünde cereyan ederken Halk TV bu süreci "Halep Özgürleşiyor" diye tanımladı.

Yapılan katliamlar ise "temizlik" olarak nitelendi.

Etiketler: ,
  • 01 Aralık 2016, Perşembe 12:54

kalan karakter 1000

musa musa

utanmasalar zil takıp oynayacaklar ,,canavar yürekliler ,,,

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 02.12.2016 11:20
faruk faruk

asıl gebermesi gereken siz ve sizin zihniyetiniz ,cehenneme girdiğiniz gün benim bayram günümdür ,,,

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 02.12.2016 11:17
samet samet

vijdan fakirleri orada binlerce çocuk ,yaşlı kadın bombalar altında kıvranırken ,,özgürleşiyor diyorsunuz ,,,şunlardaki özgürlük anlayışına bak ,sizlere sonsuz lanet ediyorum,,,cehenneme gidin ,

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 02.12.2016 08:55
VATANDAŞ VATANDAŞ

BUNLARIN ALLAH BELASINI VERSİN İÇİMİZDEKİ HAÇLI HAİN ALÇAK DOMUZLAR

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 02.12.2016 00:30
misafir misafir

esad'ın ülkemizde yaptığı her türlü kanlı eylemi meşrulaştıran bir zihniyetten daha ne beklenir! örnek:sınır kapılarımızda ve reyhanlı'da ki eylemlerin failleri ile kolkola giren ve maalesef ki ülkemizin de ana muhalefet partisi olan chp'den artık herşey beklenir......!

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 01.12.2016 23:50

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.