;

'a tokat gibi yanıt!

Almanya'ya kaçıp Türkiye aleyhinde kara propaganda yapan firari vatan haini , yüzsüzlükte sınır tanımadığını bir kez daha gösterdi.

Can Dündara tokat gibi yanıt!

Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM), eski Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni 'ın sürekli yenileme başvurusunu reddetti.

BYEGM'den yapılan yazılı açıklamada, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimi öncesinde yurdu terk eden ve İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen FETÖ-PKK soruşturmaları çerçevesinde hakkında yakalama kararı bulunan Dündar'ın sürekli basın kartı yenileme başvurusunun reddedildiği bildirildi.

Basın kartlarının yenilenmesi çalışmaları kapsamında Can Dündar'ın kuruma yaptığı başvuruyu değerlendiren BYEGM'nin, Dündar'ın sürekli basın kartının yenilenmesi talebine ret yanıtı verdiği vurgulanan açıklamada, "Yurt dışında her fırsatta Türkiye'yi karalayan, gerçek dışı isnatlarda bulunarak aleyhte propaganda yapan Can Dündar'ın talebi, milli güvenlik politikası nedeniyle reddedilmiştir. Dündar'ın sürekli basın kartının tamamen iptal edilip edilmeyeceğine önümüzdeki aylarda toplanacak olan Basın Kartı Komisyonu karar verecektir." denildi.

Etiketler: ,
  • 01 Aralık 2016, Perşembe 18:12

kalan karakter 1000

vatan sever vatan sever

Bu Vatan Hainine It demek istemiyorum cünkü Itler sahibine,yuvasina bagli bir yaratik.Amma bu Yaratigin ne oldugu belli. Alcak vatan haini Ekmek yedigi yeri inkar eden bir hergele.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 02.12.2016 12:17
ismail  ismail

bu vatan toprakları sana haram olsun , itlikte köpeği bile solladın ,,,,

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır0
cevapla 02.12.2016 11:00
vural vural

Bırakın basın kartını bu vatan hainini vatandaşlıktan da ivedilikle çıkartılmalı

Aynı Görüşte misiniz?
evet17
hayır0
cevapla 02.12.2016 09:18
FatihSultan23 FatihSultan23

şerefsiz terörist pislik, bu pisliği acilen Vatandaşlıktan çıkarın kanıma dokunuyor. bu it Türk değil. Bu it siyonist israil yahudisidir,

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır0
cevapla 02.12.2016 09:06
osmanlı torunu osmanlı torunu

bu şerefsizin mutlaka kıyısından köşesinden osmanlı nın güney cephesi komutanı Cemal paşa şerefsizi ile bi bağlantısı vardır oda bunun gibi vatanını sattı,bi araştarın kanında ne mikrop çıkacak görürsünüz....

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır0
cevapla 02.12.2016 08:59

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.