;

Rusya Dışişleri Bakanı Türkiye'ye geldi

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey , Rus-Türk Ortak Stratejik Planlama Grubu'nun toplantısına katılmak üzere Antalya'ya geldi.

Rusya Dışişleri Bakanı Türkiyeye geldi

Özel uçakla Gazipaşa Havaalanı'na gelen Rus Bakanı, Alanya Kaymakamı Hasan Tanrıseven ve Gazipaşa Kaymakamı Kadir Ekinci karşıladı. daha sonra kara yoluyla, yarın toplantının yapılacağı Alanya ilçesindeki otele hareket etti.

Rus Bakan yarın, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Rus-Türk Ortak Stratejik Planlama Grubu'nun toplantısına katılacak.

Etiketler:
  • 30 Kasım 2016, Çarşamba 20:15

kalan karakter 1000

Alp Alp

Rusya bu meyve sebze yasaklarını artık kaldırmalı artık bu olayın tadı kaçtı Rusyada biliyor ki emperyal kapitalist güçler dünya gelir paylaşımında hızla yükselen Rusya ve Türkiyenin önünü kesmek istiyor bu iki dünya gücünü izole edip itibarsızlaştırmak istiyor yoğun bir dejenere kültürel saldırıda bulunuyor.Rusya ve Türkiye her türlü teknolojik ve ekonomik işbirliğini geliştirmeli.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.11.2016 20:51

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.