;

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Putin'le görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Putin telefonda görüştü. Görüşmede iki liderin, Halep'te çatışmaların durdurulması ve kentteki sivillere insani yardımların ulaştırılmasını sağlamaya yönelik çabaların hızlandırılması konusunda mutabık kaldıkları bildirildi.

Erdoğan ve Putinden Halep görüşmesi
Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre görüşmede, ikili ilişkilerin yanı sıra Halep'teki insani dram da ele alındı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Rusya Federasyonu Başkanı Putin'in, başta Halep'teki insani dram olmak üzere Suriye'deki son gelişmeleri ele aldıkları belirtildi.

HALEP'TE ÇATIŞMALARIN DURDURULMASI KONUSUNDA MUTABIK KALINDI
İki liderin, Halep'te çatışmaların durdurulmasını ve kentteki sivillere insani yardımların ulaştırılmasını sağlamaya yönelik çabaların hızlandırılması konusunda mutabık kaldıkları belirtildi.

Türkiye-Rusya arasındaki ilişkilerin normalleşmesinin öneminin de vurgulandığı görüşmede, Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov'un Rus-Türk Ortak Stratejik Planlama Grubu'nun toplantısına katılmak üzere Antalya'ya yaptığı ziyarete, ayrıca Başbakan Binali Yıldırım'ın 6 Aralık'ta Moskova'ya yapacağı ziyarete de değinildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Putin bundan önce, 25 ve 26 Kasım'da da telefonda görüşmüştü.
  • 30 Kasım 2016, Çarşamba 20:35

kalan karakter 1000

Alp Alp

İkinci dünya savaşında Dresden ve Stalingrada yapılanlardan fazlası Halepe yapılıyor Halep bombalanıyor abluka altına alınıyor bu başarımı Halepi kimse teslim alamaz ne fiziken alır ne ruhen Halep Türkiyeye kırk kilometre büyük oyunlar oynanıyor.Halep Osmanlı toprağı be .Türkiye gücünü kullansın ya kimden icazet alacak Türkiye hiçkimseden.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 01.12.2016 15:24
ihsan ihsan

bu katliam ne yahu hayvanlar bile yapmaz bunu bu ne insanlık dışı iş yuh olsun rusa münafık irana abd ab ye

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 01.12.2016 09:49

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.