;

'de hayranlığı

'liler 'lileri cezaevinde ziyaret için sıraya girdi

CHP de HDP hayranlığı
milletvekilleri, terör operasyonları kapsamında tutuklanan 'lileri ziyaret için adeta sıraya girdi. CHP eski genel başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın Ahmet Türk'ün ailesine yaptığı ziyaretin ardından 'ın da aralarında olduğu bir grup CHP milletvekili Türk ve HDP eş genel başkanı Selahattin Demirtaş'ı cezaevinde ziyaret etti.

Önceki gün 7 yıllık cezasını tamamlayarak cezaevinden çıkan Sarp Kuray'ı karşılayan CHP'li Fikri Sağlar, , ve , cezaevinde dikkat çeken ziyaretler gerçekleştirdi. CHP Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, yaptıkları ziyareti twitter adresinden "CHP milletvekilleri Eren Erdem, Orhan Sarıbal ve Ali Şeker ile birlikte Edirne ve Silivri'de bir dizi cezaevi ziyareti gerçekleştirdik" mesajıyla duyurdu.

Sağlar terör operasyonu kapsamında tutuklanan HDP eş genel başkanı Selahattin Demirtaş, Ahmet Türk ile yine FETÖ ve PKK operasyonları kapsamında tutuklanan Cumhuriyet Gazetesi yazarlarını cezaevinde ziyaret ettiklerini bildirdi. CHP milletvekillerinin, Türk ve Demirtaş'a geçmiş olsun ziyaretinde ise dokunulmazlıkların kaldırılması ile başlayan gözaltı ve tutuklanma süreci ile 15 Temmuz darbe girişiminin ardından OHAL KHK'larıyla yaşanan süreci değerlendirdiği kaydedildi.

Sağlar ve CHP milletvekillerinin cezaevinde Türk ve Demirtaş'ı ziyaretlerine ilişkin bugün basın toplantısı düzenleyerek bilgi vermeleri bekleniyor.

SABAH


  • 30 Kasım 2016, Çarşamba 01:46

kalan karakter 1000

memo memo

bu serefsiz eren erdemi gordukce nefretim kat kat artiyor ALLAH in laneti uzerine olsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 30.11.2016 17:35
misafir misafir

takvimdeki haberleri okudukca türkiyenin başındaki belaların kimler tarafından kurgulandığını daha iyi anlıyoruz

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 30.11.2016 14:23
VATANSEVER-1 VATANSEVER-1

CHP LİLER YA BÜTÜN HDP LİLERİ YA SİZ PARTİNİZ ALIN VEYA CHP DEN İSTİFA EDİP HDP YE KATILIN Kİ CHP GERÇEK ATATÜRKÇÜLERE KALSIN

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 30.11.2016 11:41
kemal algül kemal algül

chp ye oy verenler artık dinsiz kesimdir..bu böyle biline..bu dinsize oy verende dinsizdir..zaten yaklaşık bu kesimde bizim yüzde 10 unuz kadardır yüzde 10 da bunlara aşık kesimden gelmedir..

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır4
cevapla 30.11.2016 10:38
CESUR YÜREK CESUR YÜREK

şimdi soruyorum...TERÖRİSTLERİ ZİYARET ETMEK SUÇ MU...DEĞİL Mİ...

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır3
cevapla 30.11.2016 09:43

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.