;

disipline sevk edildi

Aydın'ın FETÖ/PDY'den temizlenmesi amacıyla Söke'den Didim'e yaptığı yürüyüşün ardından gündeme gelen , 'de rahatsızlık yarattı. , FETÖ'nün temizlenmesini isteyen kardeşini kesin ihraç istemiyle disipline sevk etti.

KK kardeşini disipline sevk etti!

Aydın'ın FETÖ/PDY'den temizlenmesi amacıyla Söke'den Didim'e yaptığı yürüyüşle gündeme gelen Genel Başkanı 'nun kardeşi , CHP'den kesin ihraç istemiyle disipline sevk edildi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Celal Kılıçdaroğlu'nun söz konusu yürüyüşünün sürekli olarak Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile ilişkilendirildiğini ve bunun rahatsızlık yarattığını söyledi.

Herkesin kendisinden sorumlu olduğunu belirten Bingöl, şöyle konuştu:

"Genel Başkanımız 7 kardeşler. Kardeşlerden bir tanesinin farklı bir tutumu var. Bu, Genel Başkanı çok bağlamaz. Başka siyasetçinin kardeşinin ya da bir aile bireyinin yaptığı olumsuzluklar üzerinden bir siyasetçinin yargılanması veya onun üzerinden bir bakış açışı ile yaklaşmak son derece çirkin ama bunu maalesef işte yapıyorlar."

Bingöl, Celal Kılıçdaroğlu'nun CHP üyesi olduğunu hatırlatarak "Genel Başkanımızın talimatıyla Celal Kılıçdaroğlu, kesin ihraç istemiyle disipline verildi." dedi.

Celal Kılıçdaroğlu, bir süre önce Aydın'ın FETÖ/PDY'den temizlenmesi amacıyla Söke'den Didim'e yaptığı yürüyüşün ardından ölüm orucuna başlamıştı.

​CELAL KILIÇDAROĞLU CHP'DEN İSTİFA ETTİ
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, yaptığı yazılı basın açıklamasında CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl tarafından ihraç talebiyle disipline sevk edilmesine tepki gösterip CHP'den istifa ettiğini söyledi.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, yaptığı yazılı basın açıklamasında CHP'den istifa ettiğini duyurdu. Celal Kılıçdaroğlu, "FETÖ'nün Didim Belediyesi ile olan ilişkisini ortaya çıkarmak için yaptığım yürüyüşten kaynaklı CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl beni kesin ihraç talebiyle disipline sevk etmiş. Onur duydum. Çünkü, ben mücadelemde haklıyım ve haklılığım ilerleyen günlerde ortaya çıkacaktır. CHP Genel Merkezi, Atatürk ilke ve inkılaplarına sahip çıkan, FETÖ'ye ve yardakçılarına karşı duran, ülkesine, milletine, partisine bağlı olan beni disipline sevk etmiş ancak FETÖ'nün belediyeler imamı olduğu kesinleşen Erkan Karaaslan ile içli dışlı olan, CHP'ye 2014 yerel seçimlerden 3 ay önce kayıt ettirilmiş olan, siyasi geçmişi belli olmayan, FETÖ'cülerle kol kola olan Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay'ı içine sindirebilmiş. Böyle bir kişiyi içine sindirebilen bir parti ile benim zaten işim olmaz. Kaldı ki CHP yönetimi Atatürk'ün fotoğrafını kaldırıp çöpe atanı değil, bunu açığa çıkaranı atıyor. Atatürk anıtını söküp Didim Belediyesi çöplüğüne atan Deniz Atabay'ı değil, beni partiden atıyor. FETÖ'nün okullarına yardım eden Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'ı değil, Atatürkçü vatanına milletine sadık Birgül Ayman Güler'i atıyor. Ve daha neler neler… Bunca olanlardan sonra aklıma gelen soru şu; Acaba Genel Merkez yöneticileri beni ve Atatürkçüleri partiden atmak için talimatı Pensilvanya'dan mı alıyor? Bu saatten sonra ben zaten CHP'de durmam. Hiç zahmet etmesinler, istifamı veriyorum" ifadelerine yer verdi.

  • 30 Kasım 2016, Çarşamba 17:39

kalan karakter 1000

xs xs

Kemal BEY Kardeşiniz Celal KILIÇDAROĞLU bile sizin gittiğiniz yolun izlediğiniz politikanın doğru olmadığını görüyorda bi siz görmüyorsunuz. Siz halkın partisiyiz dersiniz halktan kaçarsınız

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 01.12.2016 14:45
ferhat ferhat

asıl senin vatan hainliğinden yargılanman gerekir , cezanda kesinlikle idam olmalı

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır1
cevapla 01.12.2016 10:47
ihsan ihsan

kılıçtaroğlu tam cia ve mossadın sadık köpeği kardeşini bile harcıyor yuh olsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 01.12.2016 09:53
FatihSultan23 FatihSultan23

chpkk lı kemal sen küçükken hep kovboyculuk oynar mısın o yüzden ortalığı kırıp geçersin pis terörist kemal akıllı ol aileni bırak gerçek Atatürk'çüler bile seni lanetliyorlar, chpkk hdpkk=fetö teröristi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 01.12.2016 08:54
enver şatır enver şatır

iç seçim yollarını tüketen bu adam artık ab deki seçimlere hazırlanıyor galiba.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 01.12.2016 08:02

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.