Bugünkü
Takvim

'nün a''misi

Üs akıl, Türkiye’yi hedef aldı. Militanları, ’ya sığındı! Önce pasaportu kaptı! Şimdi de Ramstein kasabasındaki Üssü’nde görevli Türk askerler sahneye çıktı! cuntasının elemanları, Almanya’ya iltica başvurusu yaptı...

ABONE OL
FETÖ'nün a'nato'misi
Üs akıl, Türkiye'ye saldırmaktan vazgeçmedi. Kanlı terör örgütleri PKK, DHKP-C ve FETÖ, karanlık lobi ile birlikte hareket etti. Yıllarca güvenlik güçlerimizi ve vatandaşlarımızı hedef seçti. Ancak ne Avrupa ne de ABD bir kez bile bu hainlere tepki göstermedi. Bunun yerine onlara kol kanat gerdi! Terör ile üs akıl arasındaki işbirliği ise bir kez daha gözler önüne serildi! Adres, 'nın Rheinland-Pfalz Eyaleti'nin Kaiserslautern kenti yakınlarındaki Ramstein kasabasında bulunan Üssü'ydü. Üste görevli olan ve 'nün darbe girişimi kapsamında hakkında yakalama kararı bulunan Türk askerleri, Almanya'ya sığınmak için sıraya girdi! 30 askerin Almanya'ya iltica başvurusunda bulunduğu belirtildi.

KİŞİSEL HAK SAYDILAR!
Bu başvuru Kaiserslautern Kaymakamlığı tarafından da bizzat teyit edildi. Türkiye konuyla ilgili bilgi istedi. Ancak Almanlar, "Kişisel hakların korunması ve güvenlik gibi gerekçeler nedeniyle sözü edilen bireylerin iltica süreçleriyle ilgili bilgi veremiyoruz" dedi. Kaiserslautern Kaymakamlığı'ndan bir yetkili, iltica başvurularının Federal Göç ve Mülteciler Dairesi BAMF tarafından incelendiğini kaydetti. İltica başvurusu için askerlerin Türkiye'deki siyasi durumu gerekçe gösterdiği öğrenildi. 600 NATO askerinin görev yaptığı Ramstein Üssü'nde 30-40 arasında Türk askerinin bulunduğu kaydedildi. Almanya, FETÖ'nün diğer sanıklarına da destek verdi! Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturmaları kapsamında hakkında yakalama kararı bulunan , Almanya'ya firar etti. Kendisine geçici Alman pasaportu bile verildi. Yine teröristbaşı Gülen'in firari savcıları Zekeriya Öz ile Celal Kara da Almanya'nın koruması altına girdi. Öte yandan FETÖ'cü hainler, Almanya'dan sonra başka bir Avrupa ülkesi olan Belçika'nın da kapısını çaldı. Buna göre terör örgütü üyelerinin Belçika'daki iltica başvuruları 15 Temmuz sonrası 10 kat arttı. Darbe girişimi öncesi başvuruların ağırlıklı olarak PKK yandaşlarından, 15 Temmuz sonrası ise FETÖ üyelerinden gittiği açıklandı. 225 kişinin Belçika'ya sığınmak için kolları sıvadığı ortaya çıktı.

MADE IN GERMANY!
Almanya, terör örgütü 'nın Kandil'i haline geldi. Alman İç İstihbarat Teşkilatı'nın yayımladığı resmi rapor bunu gözler önüne serdi. O rapora göre Almanya'da 14 bin terör örgütü PKK üyesi bulunduğu belirtildi. Türkiye'nin sadece Almanya'dan değil Avrupa Birliği (AB) ülkelerinden istediği teröristler de iade edilmedi. Son 9 yılda istenen 399 teröristten sadece 11'i Türkiye'ye verildi.

KRİTİK NOKTA
NATO üssünün bulunduğu Ramstein Havaalanı, Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında Almanya'nın Rheinland-Pfalz eyaletine kurduğu havaalanının adı. Havaalanı, ABD'nin Avrupa'daki hava gücünün ve NATO'nun lojistik tesislerinin merkezi konumunda. Üssün doğu kapısı Kaiserslautern'den 10 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Söz konusu üste 30 ülkeden 600 asker bulunuyor.


* Almanya'daki üste 30 ülkeden 600 asker görev yapıyor.


* NATO subayları, üste kendileri için yapılan bu lojmanlarda kalıyor.

kalan karakter 1000

ihsan ihsan

almanya bu pislikleri alsın biz temizleniriz hiç olmazsa yalnız vatandaşlıktan çıkaralım mal varlıklarına el koyalım

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 18.11.2016 11:13
DOST DOST

bu şerefsizler derhal vatandaşlıktan atılmalı ve bulundukları yerde infaz edilmeli

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 18.11.2016 08:28
ender ender

Bunların zaten vatanı yok Dinleride yok.bukelemun gibi birşey bunlar her araziye uyun sağlıyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 18.11.2016 14:25
ihsan ihsan

almanya alsın başına çalsın bunların mal varlıklarına el konsun vatandaşlıktan çıkarılsınlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 18.11.2016 08:23

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.