Bugünkü
Takvim

Firari FETÖ'cü ataşe 'da görüldü

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminin ardından Berlin'e Deniz Ataşesi olarak atanan ancak geri çekilme talimatına uymayarak yurda dönmeyen nda noter işlemi yaptırmak isterken görüldü.

  • Güncel
  • 17.11.2016 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 17.11.2016 18:31
ABONE OL
Firari FETÖ'cü ataşe Almanya'da görüldü

Noterde işlem yaptırmak üzere na gelen Kocaman için, görevlinin diplomatik pasaportunun iptal edildiğini sistemde görmesi üzerine işlem yapmadığı ve durumu yetkililere bildirdiği öğrenildi.

Bunun üzerine hızlıca Başkonsolosluktan çıkmak isteyen Yusuf Kocaman'a Başkonsolosluk görevlilerince diplomatik pasaportunu iade etmesi gerektiği tebliğ edildi. Üzerinde pasaport bulunmadığını beyan etmesi üzerine Kocaman, hakkında herhangi bir işlem yapılmadan Başkonsolosluktan ayrıldı.

Türkiye'de hakkında yakalama kararı olmasına rağmen henüz bir kırmızı bültenle aranmadığı öğrenilen Yusuf Kocaman'ın 'da bulunması nedeniyle Türk makamlarınca tutuklanma ya da gözaltına alınma imkanı bulunmuyor.

kalan karakter 1000

çelik çelik

Bu devlet ne diye bu teröristleri vatandaşlıktan atmaz. Kökten çözüm varken neden etrafı dolaşır ve bu hainleri ülkede tutmaya devam eder. Bunun bir mantığı var mı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 17.11.2016 22:36

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.