Müezzinoğlu: Memur zihniyetini kıracak sistem gelecek

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı , kamu personel rejiminde değişiklik yaparak yeni bir sistem getirmeyi planladıklarını söyledi. Müezzinoğlu, kıdem tazminatı konusunu da işçi ve işveren arasında yüzde 70’e varan bir ortak noktayı yakaladıkları zaman Meclis’e getireceklerini belirtti.ATANAN KİŞİ KENDİNİ GARANTİDE GÖRÜYOR!
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, kamu personel rejiminde değişiklik yaparak yeni bir sistem getirmeyi planladıklarını söyledi. Müezzinoğlu, "Memuriyete atanan kişi emekliliğe kadar kendini garantide görüyor, bu da kişinin kendisini geliştirmesini engelliyor. Bu anlayışı kıracak, kamu çalışanının kendisini geliştirmeyi merkezine alacak bir sistem getirmek istiyoruz" dedi.

  • 27 Ekim 2016, Perşembe 11:11

kalan karakter 1000

muhittin muhittin

inşallah...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.11.2016 09:47
x x

İNŞALLAH.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır3
cevapla 27.10.2016 16:36
Ender Ender

Devlette sıkıntı çalışan değil amirler. Çalışanın performansı ölçüleceğine amirlerin performansı ölçülse daha iyi olur. Torpille amir olmayanın çok nadir olduğu kamuda fatura çalışana çıkartılmamalı. Makam ve mevkinin kazanılmış hak olmasının önüne geçilmeli. Bir kere amir oldum emekliliğe kadar amirim durumu çözülmeli.

Aynı Görüşte misiniz?
evet22
hayır0
cevapla 27.10.2016 11:43

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.