Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 24.10.2016 04:39
  • Son Güncelleme: 24.10.2016 05:11

'ten DHKP-C'li teröristi aklama çabası!

“Mimar ’un telefonda bir bina için kullandığı ‘cephe’ kelimesi, DHKP-C üyeliğinin delili olarak gösterildi” iddiasını manşete taşıyan ’in çarpıtması resim ve görüntülerle yalanlandı. Doyduk’un, terör örgütü DHKP-C’nin pek çok toplantısına katıldığı anlaşıldı.

Hürriyet'ten DHKP-C'li teröristi aklama çabası!

Gazetesi'nin önceki gün verdiği, 'Cephe sözü için Tutuklaması' manşet haberinin gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı. Gazete, haberinde; İstanbul Küçükarmutlu'da alternatif kentsel dönüşüm projesini yürüten mimar Yrd. Doç. Dr. 'un, telefonda bir bina için kullandığı 'cephe' kelimesi, DHKP-C üyeliğinin delili olarak gösterildi" deniliyordu. Haberin spotlarında da Senem Doyduk'un haksız yere tutuklandığı, DHKP-C örgütüyüle ilgisinin olmadağı iddia ediliyordu.

Ancak İsmail Saymaz imzalı bu haberi, çok geçmeden bizzat Senem Doyduk'un resim ve görüntüleri yalanladı. Tutuklanan Senem Doyduk'un DHKP-C'nin eylemlerinde aktif yer aldığına dair görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde, Senem Doyduk'un, terör örgütü DHKP-C'nin pek çok toplantısına katıldığı, fikir ve eylem birliği içinde bulunduğu anlaşılıyor.

kalan karakter 1000

Nurettin Yılmaz Nurettin Yılmaz

mimar-c de bylook delil olmaz haberleri de aynı kalemden çıkma maksatlı yazılar. Onun televizyonda ki yorumları da aynı minvalde. Tamamen Doğana yakışır bir kalem.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 24.10.2016 10:54
tom tom

doğan medya sahipleri için görevini yapıyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 24.10.2016 10:38
ihsan ihsan

hürriyet Yahudi medyası türkiye ayağı açık ağbabalarına hizmet ediyor ihanet içinda

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 24.10.2016 10:24

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.