;

Teröristbaşı Gülen Hazreti Peygamber'i etti

, Fetullahçı Terör Örgütü () elebaşı Fetullah Gülen için, "Hazreti Peygamberi gören, talimat alan bir dini lider profili çiziyor" dedi.

Teröristbaşı Gülen Hazreti Peygamberi istismar etti
, /PDY Darbe Komisyonu'nda, FETÖ içinde ayrı bir dil geliştirdiklerini belirtti.

Örgütün elebaşı Fetullah Gülen'in Hazreti Peygamber'i ettiğini söyleyen Keleş, şunları söyledi: "(Fetullah Gülen) konuşurken kürsüden hafif doğrulma hareketi yapıyor. Bunun bir anlamı varmış. O esnada Hazreti Peygamber içeri giriyor, o da hürmeten ayağı kalkıyor, sonra Hazreti Peygamber işaret ediyor 'otur yerine, devam et konuşmana' diyormuş. Bu dili dışarıdan bakan insanlar pek anlamıyor. Ama mensup olanlar onu öyle okuyor. Hazreti Peygamberi gören, (ondan) talimat alan bir dini lider profili çiziyor. Dini doğru dürüst bilen insanlar buna elbette inanmazlar. Hazreti Peygamber'in istismarı söz konusudur ciddi şekilde. Örgüte alırken kişinin ayrılmaması için 'eğer ayrılırsan hanımın boş olsun' diye yemin ettiriyorlar."

  • 19 Ekim 2016, Çarşamba 21:35

kalan karakter 1000

memo memo

deccal feto da ne burun var oyle patlican gibi

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 20.10.2016 08:31
hasan hasan

günaydın beyefendi, Merihden geldiniz anlaşılan

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 19.10.2016 23:56

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.