;

İbadi'nin yalanlarını o isim ortaya çıkardı!

eski başbakanı A Haber ekranlarında Söz Teması programında Türkiye-Irak ilişkileri hakkında çok özel açıklamalarda bulundu.

İbadinin yalanlarını o isim ortaya çıkardı!
A Haber'de ekranlara gelen Söz Teması programında konuşan eski başbakanı Türkiye ile Irak arasındaki ilişkilerin normale dönmesi gerektiğini belirtti.

Kendisinin ilişkilerin düzelmesi adına Irak Başbakanı Haydar El İbadi ile görüştüğünü dile getiren Allavi, " Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bir dostluk mesajı yazılması gerektiğini ve Irak topraklarının Türkiye'ye karşı kullandırılmaması gerektiğini Başbakan İbadi'ye söyledim. Dostluk mektubunu göndermeyi kabul ettiğini ancak Başika'da Türk askerinin olacağından haberi olduğunu reddetti." şeklinde konuştu.


Etiketler: ,
  • 19 Ekim 2016, Çarşamba 23:06

kalan karakter 1000

ömer ömer

Türk e kim ihanet ve hainlik etmişse belasını bulmuştur yada bulacaktır.ALLAH bu milleti seviyor . İslama dört halife döneminden sonra en büyük hizmeti ecdadımız yapmıştır.O yüzden bütün hainler,kahpeler,düşmanlar bir olsada bize bir şey yapamazlar . Çünkü ALLAH bizimledir TEKRAR BİZİM DEVRİMİZ BAŞLIYOR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 20.10.2016 16:47
SALİH SALİH

valla bana göre ibadi midir nedir ,bir kere adam yerine koyulacak biri değil ,ülkesinin kaynaklarını kendi rahatı istikbalini sağlama almak gayreti ile ülkesini birilerine peşkeş çeken ,halkının çıkarlarını hiç umursamayan biri tek kelime ile derimki yıkılsın artık bu kafadaki insanlar lanet olsun bu tip insanlara ,

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır0
cevapla 20.10.2016 08:28
musul musul

amerikan oyunu göreceksiniz sira iranada gelecek. turkiye uyandimi.!

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır0
cevapla 20.10.2016 01:24

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.