;

"Eski Meclis ve Anıtkabir'i hedef aldı"

bu sabah 'da etkisiz hale getirilen DAEŞ'li teröristle ilgili açıklamalarda bulundu. Bakan Soylu DAEŞ'li teröristin eski Meclis ve Anıtkabır'i hedef aldığını söyledi.

Eski Meclis ve Anıtkabiri hedef aldı

, 'da 30 Kasım'a kadar gösteri ve yürüyüşlerin yasaklanmasına ilişkin, "Bu güvenlik tedbirlerini milletimizin daha rahat yaşamasını teminen ortaya koymaya çalışıyoruz. Günlük hayatın olağan akışında herhangi bir problem söz konusu değildir ama birilerinin milletin huzurunu, sükununu ve hayatın olağan akışını etkileyecek girişimlerine de müsaade etmememiz gerekli olduğunu ve teröre bu şekilde engel olmak gerektiğini biliyoruz. Ne bayramlarda herhangi bir erteleme söz konusu ne de böyle bir akıl söz konusudur. Bunun sadece çarpıtıldığı ortadadır." dedi.

Soylu, Ankara'da etkisiz hale getirilen DEAŞ mensubu teröriste ilişkin de, "Sayın Valimizin söylediği eski meclis binamızla ilgili birtakım keşifler yapıldığı hem de Anıtkabir'le ilgili birtakım keşifler yapıldığı doğrudur. Ama özellikle gerek bu güvenlik meselelerinde çok açık olmamak gerekir. Çünkü bu yürüyen bir süreç, önümüzdeki günlerde ayrıntıları Sayın Valimiz hem basınla hem de kamuoyumuzla daha detaylı şekilde paylaşacaktır." ifadelerini kullandı.

  • 19 Ekim 2016, Çarşamba 11:07

kalan karakter 1000

misafir misafir

Öncelik içerdeki teröre son vermek gerekir.Dışardakiler nasıl olsa temizlenir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.10.2016 15:40

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.