;

'ın iddiasına Varank'tan muhteşem cevap

'teki operasyonlarıyla ilgili akıllara zarar bir iddia ortaya atan 'a Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başdanışmanı sosyal medya hesabından anlayacağı dilden cevap verdi.

Demirtaşın iddiasına Varanktan muhteşem cevap

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin , geçtiğimiz günlerde 'teki hücre evlerine gerçekleştirilen baskın sırasında peş peşe kendini patlatarak öldüren militanlarıyla ilgili akıllara zarar bir iddia ortaya attı. Terör örgütlerinin sözcüsü gibi konuşan Demirtaş, "Polis Ankara ve Suruç katliamlarını yapan DEAŞ'lıları susturmak için infaz ediyor" dedi.

ERDOĞAN'IN BAŞDANIŞMANI TEPKİ GÖSTERDİ
Demirtaş'ın bu iddiasına Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başdanışmanı sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Varank, "Bundan sonra kahraman polisimiz DEAŞ'lı teröristleri sıkıştırınca Demirtaş'ı çağırsın o girip yakalar, nasılsa teröristlerin dilinden anlıyor" ifadelerini kullandı.

  • 19 Ekim 2016, Çarşamba 10:20

kalan karakter 1000

Adnan Adnan

Bir yaratık düşünün vatanı yok,bayrağı yok,imanı yok,insana dair en ufak bir kutsalı yok ve sözde savunduğu kandırılmışları gözünü kırpmadan ölüme gönderip kanlarından nemalanmayı kendine hizmet ettiği Türkiye düşmanları tarafından görev olarak verilmiş biri.Tanıdınız değilmi? birde bizim paralarımızla maaş alıp uyuşturucu çetesi pkk,nın meçlisteki siyasi ayağı.Ha birde bunların kendilerine don lastikliği yapan ve utanmadan biz Atatürkçüyüz diyen chp,li kankaları var.Yarın bu sözlerini aynısını parti sözcülüğ yaptığını sanan kini nefreti yüzünden akan ve hedef saptırmak için önüne gelen herkese hakaret eden çamur ocağı işletmecisi selin saye böke denilen masalcı nineleri var

Aynı Görüşte misiniz?
evet19
hayır0
cevapla 19.10.2016 14:21
masal degil gercek masal degil gercek

Dogru Teşhis ve Afişe ettiginiz sahiş da Tek kelime ile LANETLI DOMUZ emareleri görülmüştür.

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır0
cevapla 19.10.2016 15:34
Adnan Adnan

Suruç,Ankara katliamları deaş ve pkk ortak eylemi her ikiside amerikan köpeği.Bu çakalda amerika ve Türkiye düşmanlarının ortak piyonu ve ne yazık hala dışarıda ve hala bizim paramızla besleniyor.Biraz içinde insana dair erkekliğe dair bir kırıntı kalmış ise Türkiye Cumhuriyetinden aldığı maaşı geri verir ve sadece kendini kullanan ülkelerin verdikleri ile geçinir.Bir hatırlatma bu Türkiye düşmanları bunun gibi piyonların kullanım süresi bitince foseptiğe,yani geldiği yere geri yollar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet16
hayır0
cevapla 19.10.2016 14:01
Mehdi Mehdi

vatan haini komunist pkklı ,fitneci,fesat it.

Aynı Görüşte misiniz?
evet19
hayır0
cevapla 19.10.2016 12:49
dürüst dürüst

Şerefsizler şerefli işler yapamaz,doğru konuşamazlar.Ancak arkasındaki gizli güce bakmak .Dünyada sadece ABD- yardakçıları ve mazlumlar diye 2 yapı var,tüm ayrışma ve farklılıklar yapaydır.Suriyede,Irakta ve dünyanın her yerinde bu ayırım vardır.Yarın veya uzak gelecekte K.Kore nin arkasından ba ABD ve ortakları çıkmazsa beyinsiz olduğumu kabul ederim.Dünyadaki(türkiye dekilerde dahil)Tüm pisliklerin,ahlaksızlığın ,kanunsuz ve haksızlığın arkasında ABD vardır.Devlet olarak,güç olarak bulunmasa bile Emperyalist zihniyet olarak vardır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet23
hayır0
cevapla 19.10.2016 11:48
ssss ssss

ulan ortalık karışık dışarıdaki günlerinin tadını çıkar nasıl olsa sonun parmaklıklar arkası

Aynı Görüşte misiniz?
evet30
hayır0
cevapla 19.10.2016 11:11

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.