;

Ümit Dündar, darbe girişimi gecesini anlattı

, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile darbe girişimi gecesi telefonla görüşmediğini aralarında bir konuşma geçmediğini bildirdi.

Ümit Dündar, darbe girişimi gecesini anlattı
, 15 Temmuz darbe girişimi ve FETÖ'yü araştırmak için kurulan Meclis Araştırma Komisyonu'nda önemli açıklamalarda bulundu. Orgeneral Dündar, darbe girişimi gecesi Cumhurbaşkanı Erdoğan ile hiçbir şekilde görüşmediğini bildirdi."BENİ BAHÇELİ'YE SORUN DEMEDİM"
Ümit Dündar daha önce çıkan haberlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a söylediği iddia edilen 'Sayın Cumhurbaşkanım ben sizi korurum, İstanbul'a gelin' ve 'Beni MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye sorun' şeklinde bir konuşma yapmadığını bildirdi. Dündar Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 16 Temmuz sabahı havalimanına giderek bilgi verdiğini kaydetti.Öte yandan Ümit Dündar "Şu anda bir darbe riski olmadığını değerlendiriyorum" dedi
  • 18 Ekim 2016, Salı 18:17

kalan karakter 1000

can can

paşam bu iyiliğini hiç bir zaman unutmayacağız ALLAH senden razı olsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.10.2016 02:52
Fatihsulta23 Fatihsulta23

15 temmuz gecesi çıkıp, Halka seslenen ve yürekten cesaret veren Paşam seni yaradana kurban, HELAL OLSUN SANA PAŞAM.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 18.10.2016 22:23
okur-yazar okur-yazar

adam gibi adam, paşa gibi paşa. Böyle komutanlar istiyoruz işte yıllardır. Ne kadar kötü yönetilirse yönetilsin bir tek Devletimizin olduğunu, gidecek başka bir vatan olmadığını, mevcut düzene Anayasaya kanunlara bağlı kalmak gerektiğini, yönetimin Milletin tercihi ile oluştuğunu buna saygı duymak gerektiğini, karanlık ve hain birtakım mahfillerin değil Türk Milletinin şerefli askeri olduğunu ve silahı bu silahların sahipleri olan Millete değil düşmana kullanmak için o şerefli üniformanın içinde olduğunu bilenleri Allah korusun, yüceltsin. ihanet peşinde olan şerefsiz alçakları da kahretsin tez zamanda inşallah.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 18.10.2016 19:34

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.