;

için cezaevi kapısında

'li vekiller Mahmut Tanal, Sezgin Tanrıkulu, Utku Çakırözer ve Şafak Pavey tutuklularını ziyaret etmek için Adalet Bakanlığı'ndan izin istedi. Toplu olarak ziyaretlerine izin verilmeyen vekiller bireysel olarak cezaevlerine gitti.

CHP FETÖ için cezaevi kapısında
Önceki yıllarda tutuklanan PKK'lıları ziyaret eden şimdi de 'cüleri cezaevlerinde ziyaret etmek için harekete geçti. CHP'li vekiller Mahmut Tanal, Sezgin Tanrıkulu, Utku Çakırözer ve Şafak Pavey'in FETÖ tutuklularını ziyaret etmek için Adalet Bakanlığı'na dilekçe gönderdiği öğrenildi. CHP'lilerin FETÖ tutuklularına moral vermek için toplu ziyaret yapmak istedikleri belirtildi. Ancak CHP'lilerin toplu halde ziyaret yapılmasına izin verilmedi.

BİREYSEL OLARAK GİTTİLER
Yeni Şafak'ın haberine göre toplu olarak ziyaretlerine izin verilmeyen vekiller bunun üzerine bireysel olarak cezaevlerinde FETÖ'cüleri ziyaret etti. Bakırköy Kadın Cezaevi'nde, Tanal, Tanrıkulu, Çakırözer ve Pavey FETÖ'cüleri ziyaret ederek görüştü, onlara moral verdi. CHP'lilerin en çok FETÖ'nün medya ayağında yer alan Nazlı Ilıcak ile Büşra Erdal ile görüştüğü öğrenildi. Mahmut Tanal'ın ziyaret etmesi dolayısıyla Nazlı Ilıcak'ın çok duygulandığını hatta gözyaşlarını tutamadığı belirtildi. Önümüzdeki günlerde CHP'li birçok milletvekilini FETÖ'cü tutukluları ziyaret için Adalet Bakanlığı'na başvuracağı belirtildi.
Etiketler: ,
  • 18 Ekim 2016, Salı 10:07

kalan karakter 1000

ahmo ahmo

Testinin içinde ne varsa dışına o sızar. Chp milletvekillerinin halkı kandırarak aldıkları oylarla meclise gelip Türkiye'nin önünü kesmeye çalıştıklarını inşallah artık anlamışsınızdır. Fazla bir şey söylemeye gerek yok yazılan haberde her şey açık. Bakalım bir daha ki seçimlerde halkı nasıl ikna edip kandıracaksınız, Sonunuz hdp den beter olacak....

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 18.10.2016 20:58
memo memo

chp dir ne yapsa yeridir :))))

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 18.10.2016 18:57
fatih fatih

chp bütün pislik chp den çıkar bu ülke için bütün örgütler chp den çıkar akıl hocaları cehalet partisi

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 18.10.2016 17:27
kenan kenan

Bu hainler derhal teröre yardım ve yataklıktan tutuklanmalı. Bunları vekil adayı yapanlara, bunlara adam diye oy verenlere yazıklar olsun. Bu hain her olayda baş rolde. Özel olarak görevlendirilmiş bir kukla. Allah inşallah hak ettiği yere toslatır onu.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 18.10.2016 15:47
ahmet ahmet

nerede yasa dışı bir iş olsa altından chp çıkıyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet15
hayır0
cevapla 18.10.2016 13:56

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.