;

Bahçeli CHP'yi yerin dibine soktu

Lideri, grup toplantısında CHP'ye "Biliyorsanız konuşun inansınlar, bilmiyorsanız susun da alayınızı adam sansınlar" dedi.

Bahçeli CHPyi yerin dibine soktu

Genel Başkanı , partililerine hitabında AK Parti'nin başkanlık sistemiyle ilgili ısrarının sürmesi takdirinde TBMM ve referandum yoluna gidilmesi gerektiğini söylediğini fakat CHPtarafından ağır hakaretler işittiğini anlattı.

MHP Lideri, "Komut almışçasına sırayla saldıranlardan öylesine sözler duyuldu ki şaşırmamak imkansızdır. 'Stepne', 'baston', 'kurtarıcı meleği' dediler. Bindiğimiz dalı kestirdiğimizi uydurdular. AK Parti'ye pas verdiğimizi dillerine doladılar" ifadesini kullanarak CHP'yi adeta bombaladı.

İŞTE O SÖZLERİ:
Biliyorsanız konuşun inansınlar, bilmiyorsanız susun da alayınızı adam sansınlar.

Ahmak ata binerse bey oldum sanırmış.

Şalgam aşa girerse yağ oldum sanırmış.

MHP'nin ne dediği bellidir. Hükümet sistemi üzerinde yapılan tehlikeli oyunlar, rejim krizine dönüşecektir. Ya fiili durum düzelsin, ya da fiili durum hukuki durum kazansın anayasa ihlalleri son bulsun. Biz ezelden ebede Hakkın yolunda, milletin yanındayız. Halkın partisi olduğunu söyleyen CHP niye celalleniyor.

HDP'nin aparatı, PKK'nin sim kartı olurken bir şey olmuyor da, biz bir teklifle gelince mi kıyamet kopuyor.

Araba devrildikten sonra yol gösteren çok olurmuş. Demirin tavında dövüleceğini söylüyoruz.

Hukuksuzluğun bir devlet kaybına yol açabileceğini vurguluyoruz. CHP'li sözcülere ekran ve televizyonda saldırgan tutum takınanlara ne desek boş.

CHP ve yandaşları düğüne giderler zurna beğenmezler, hamama giderler kurna beğenmezler. Bunlar MHP'yi tanımıyorlar, bilmiyorlar. Bölücüler, kendilerine aydınlıkçı diyenler birbirlerini göre göre duya duya zifte bulanmıştır. CHP'nin bu tuzağa düşmesi siyasi geçmişine haksızlıktır.

İçleri çıpıt çarşısına dönenlerden öğrenecek bir şeyimiz yoktur.

Şartlar oluşursa aziz milletimize sorunların çözümü için müracaat etmekten vazgeçmeyiz.

Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın.

Gerekirse zahmet çekeriz, çileye katlanırız. Türkiye'nin siyasi istikrarı için üzerimize düşeni yaparız. MHP mevcut sistemin revize edilmesinden yanadır.

Etiketler: ,
  • 18 Ekim 2016, Salı 11:41

kalan karakter 1000

Tayfun Tayfun

Bahceli vatanini seven bir liderdir.Yaziklar olsun su CHP 'ye....ABD tarafindan muhalif secildi fakat 15 Temmuzda isler olmadi onun icin.. kiluicdaraglu'da SISI gibi iktidara gecemedi...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.10.2016 21:33
misafir. misafir.

bahçelinin oyları ile zaten 367 olmuyor.chp nin ya kendinden şüphesi var yada halka güveni yok.bahçeli diyor buna halk karar versin ama chp halk anlamaz mı diyor.hani biriileri diyordu hiç benim oyum ile dağdaki çobanın oyu birmi.öbürüde birileri muhtar seçsin onlard milletvekillerini seçsin.olurmu onlara bakarsan olur.onlar halkçı geçiniyor ama halkın belirli zümresini halktan saymıyorlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 18.10.2016 19:38
cumhur cumhur

Agzina saglik sayin d bahceli keseke herzaman bu sekil konussaydin bugun inanaki birinci veye ikinci parti sendin bizler mhp den ayrilip akp ye gecmemiz bunlardandi iste.. ama simdi oldu cunku gercek ve asil olan mhp li bunu bekledi senden yilarca .....

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 18.10.2016 19:12
kenan kenan

MHP halkın gözünde oy oranını simdiden chp nin üzerine taşımıştır. chp pkk ya destek çıkarken, fetoşlara kol kanat gererken, utanmıyor. birde MHP ye laf söylüyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 18.10.2016 17:01
remzi remzi

ne adamı bunlardam madam bile olmaz ,millete adam gibi hizmet etmezler ,yaptıkları bir eser birşey yok ,bunların sesi daha çok çıkıyor ,yüzsüzler takımı

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 18.10.2016 16:55

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.