Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 30.08.2016 07:38
  • Son Güncelleme: 30.08.2016 08:00

yi , ve Patrikhane yaptı!

elebaşı Gülen’in iadesi için delil isteyen ’nin eski Yemen Büyükelçisi Hughes’tan itirafı geldi. Hughes, “Türkiye’deki darbe Gülen, ve Ortodoks Rum Patrikhanesi tarafından gerçekleştirildi” iddiasında bulundu.

Darbeyi FETÖ, CIA ve Patrikhane yaptı!
Yıllardır devlete sızan ve Türkiye'yi hain emellerine alet etmeye çalışan teröristbaşı Fethullah Gülen'in kirli ilişkileri deşifre olmaya devam ediyor. Türkiye'nin teröristbaşı Gülen'in iadesi için 84 klasörlük dosya delil dosyası gönderdiği 'nin 'tan şok edici iddiası geldi.

Hughes, darbe yapmakla suçlanan Fethullah Gülen'in ve Ortodoks Rum Patrikhanesi ile yakın ilişkiler içerisinde olduğunu söyledi.

Facebook hesabından açıklamalarda bulunan Hughes, " Türkiye'nin Rum Ortodoks Patrikhanesi'ne mi ihtiyacı var? Darbeyi CIA, Gülen ve Rum Ortodoks Patrikhanesi gerçekleştirdi" ifadelerini kullandı.

DARBE NEDENİ RUSYA
Eski ABD büyükelçisi Hughes'ne göre ise darbe nedeninin geçtiğimiz yıl Rus uçağının düşürülmesinin ardından normalleşen Türkiye-Rusya ilişkilerine yönelik olduğunu ifade etti.

Hughes, darbenin üç eksende gerçekleştiğini ifade ederek, "Türk Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Putin'in Suriye üzerindeki ortak çalışmalarının ardından CIA ve Rum Ortodoks Patriği'nin yardımıyla Gülen darbe gerçekleştirmeye çalıştı" dedi.

FETÖ'YÜ CIA İLE PATRİKHANE PAPAZI TANIŞTIRDI
Gülen'i kaçıranları deşifre eden Hughes, Rum Ortodoks Patrikhanesi Papazı 'ın, Amerikalı diplomatlar ve 'ın 1999 yılında Gülen'i Amerika'ya kaçışını organize etmesinde yardımcı olduklarını kaydetti.

Ortodoks Rum Patrikhanesi'nin ABD istihbarat servisi CIA'nin eline geçtiğini belirten Hughes, "Küresel çalışmalara dönen Ortodoks Patrikhanesi ise CIA tarafından ele geçirildi"

ABD ELÇİLERİ SOROS'UN EMRİNDE
Hughes, küresel baron Soros ile alakalı da "Ele geçirilen belgeler sayesinde milyoner 'un Hillary Clinton ve ABD elçileri üzerinde etkisi olduğu net bir şekilde ortaya çıktı" şeklinde ilgi çekici bilgi daha verdi.

TERÖRİST ELEBAŞININ CIA'CI DOSTLARI
Hughes, yaptığı açıklamada, 'nin Gülen ile arasındaki ilişkinin oldukça samimi olduğunu belirtti.

Hughes, Gülen'in ABD'deki dostlarını da deşifre ederek, "Gülen, eski CIA müdürü , Amerikalı Arcbishop Demetrios gibi isimlerle son derece yakın ilişkilerde bulunmaktadır" dedi.

Huhges, Ortadoks Patriği'nin papazı Alexander Karloutsos'un Gülen ile eski CIA Müdürü George Tenet'i tanıştırdığını söyledi.

AKŞAM

kalan karakter 1000

Ay ve yildiz Ay ve yildiz

tencere yuvarlanmis kapagini bulmus. Yaziklar olsun adamdan baska herseye benzeyen bu igrenc yaratikin pesinde dolasanlara. UYANIN CAKALLAR

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 30.08.2016 16:40
ist ist

cia yöneticilerinin 15 temmuzda HEYBELİADA tercihinin sebebi patrikhane oluyor demek ki.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 30.08.2016 14:51

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.