Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 21.08.2016 03:03
  • Son Güncelleme: 21.08.2016 05:36

medyası işbaşında!

Başta olmak üzere birçok sevici medya organı 'te yaşanan terör yla ilgili görüntüleri de hiçbir duyarlılık göstermeden yayınlama yoluna gitti.

Terör medyası işbaşında!

Hain örgütü tarafından 'te bir düğün yerinde gerçekleştirilen bombalı saldırı tüm Türkiye'yi derinden yaraladı. Ancak, Avrupa'nın saygın basın kurumları bile, teröre prim verecek her argümanı yayınlamaktan vazgeçerken başta olmak üzere terörden nemalanmaya çalışan bazı medya organlarının bu elim olay karşısındaki duyarsızca tavrı kamuoyunun dikkatinden kaçmadı.kalan karakter 1000

Mustafa Mustafa

Kapatın bu pislik yuvalarını neyi bekliyorsunuz? Tersi olsa anında yaparlar. Acımayana acımayacaksın. Bu it döllerini bu ülkede beslemek zorunda değiliz. ABD, Avrupa maşa üretmiş kullanıyor kendi yapmıyor sende bir milli örgüt kur sal bunların peşlerine bak bakalım hırlayan köpek kalıyor mu?

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır1
cevapla 21.08.2016 13:19
nizam nizam

Devlet bu gazeteyi kapatmak için neyi bekliyor veya kimden çekiniyor. Bu alçak hain gazetenin sorumluları devletten daha mı güçlü. Bunlardan daha iyi hani terörist mi olur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 21.08.2016 12:26
MURAT MURAT

CUMHURİYET GAZETESİ VE ONUN OKURLARI,TARAFTARLARI TÜRK ÖRF ADET GELENEK VE GÖRENEKLERİNDEN VE MÜSLÜMANLIKTAN NASİBİNİ ALMAMIŞLAR
TOPLULUĞU,KISACA BİZE DÜŞMAN ECNEBİLER.BUNLAR BİZDEN DEĞİL,DÜŞMAN.
HALA NEYİ BEKLİYORUZ,KAPATIN GİTSİN.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 21.08.2016 12:09
adil adil

Bu fetö cü türkiye düşmanı gazete kapatılamıyor mu özgür gündem gibi kapatın gitsin zaten amerika ve avrupa ağzımızla kuş tutsak biz sevmiyor ve yanımızda olmuyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 21.08.2016 11:46
Ahmet Ahmet

Yoneticileri ben gazeteden ayriliyorum ayagina agbabalarinin yanina kacti ve hukumet buna goz yumdu. Simdi almanyadan yonetiyor cumhuriyeti.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 21.08.2016 09:20

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.