Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 12.08.2016 01:57
  • Son Güncelleme: 12.08.2016 03:48

: kaçırılmasaydı infaz edilirdi!

Bir dönem Gülen'in en yakınında bulunan isim olan , firari 'le ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Latif Erdoğan: Adil Öksüz kaçırılmasaydı infaz edilirdi!

Habertürk TV'de konuşan , 'ü "Türkiye'deki Gülen" olarak niteledi. Öksüz'ün çok şey bildiğini ifade eden Erdoğan,'nün onu kaçırdığını söyleyerek "kaçırılamasaydı zaten infaz edilirdi" dedi.

Gazeteci-Yazar Latif Erdoğan şöyle konuştu:

♦ Adil Öksüz'ü 25 senedir tanırım. Gülen, kademe kademe yanındakileri ekarte etmek için bir mollalık sistemi kurdu. İlahiyati bitiren insanları yanına aldı, 3-4 sene ayrıca okuttu. Fakat okutmanın gayesi onları kendisi adına bir robot haline getirmek. Bunlardan da bazılarını özel hizmetlerde kullandı. Adil de o dönemde resmi hizmetlere bakan bir arkadaş olarak biliyorum.


♦ Tabii 15 senedir takip ettiğim yok. Bu olaylarda işte bulunanlar arasında Adil Öksüz var denince şaşırdım. Hemen aradım bazı arkadaşları, zaten bu hizmete bakıyordu,"Gülen'in yakalanması kadar önemlidir yakalanması" dedim.

ELİMİZDEKİ "GÜLEN"İ KAÇIRDIK
♦ Tabii onun bırakılması en somut delili bertaraf etmektir. Onu da dedim, o günkü eleştiri yazılarımda dedim, kurtarılmasaydı infaz edilirdi. Gülen ne bilirse, o da bilir. Gülen'i temsilen vardır. Şimdi Gülen'i yalvar yakar teslim almaya çalışıyoruz, eldeki Gülen'i kaçırdık.

DARBE İMAMIYDI
♦ Daha sonra duyduğumuz şeyler, havacılara imam olmuş. Ama o darbe imamıydı bana göre. Büyük talihsizliktir kaçırılması. O günkü şartlarda Marmaris'te o eşkıyaları arayacağınıza Ankara'da Adil'i arayın derim ben. Eldeki polis ifadesinde "onu dışarda yakaladık" demişler, halbuki bugün görüntüleri fotoğrafları var yakalanan darbecilerle beraber.

AKAR'I GÜLEN'LE GÖRÜŞTÜRMEK İSTEYEN DE ADİL ÖKSÜZ'DÜR
♦ Sivil ayağın çökertilmesi gerekirdi, darbeyi sivil ayakta organize edenler önemli. Hulusi Akar ile Gülen'i görüştürmek isteyen Adil Öksüz'dür. O darbede başka sivil bulunamadığına göre, o darbede birinci adamdır o, sadece havacı meselesi değil.

kalan karakter 1000

Misafir Misafir

Malesef, bu adamlar cok sey soyluyorlar ama hic bir sey soylemiyorlar :(. Simdi hepsi Adil Oksuz'un bir numara oldugunu soyluyorlar. Ama hic biri bunu darbeden once ihbar etmiyor. Ihbar etseler. Belki darbe olmadan, bir cok kisi desifre olacak, bu kadar insan sehit olmayacakti. Bilmiyorum, ne kadar dogru konusuyorlar. Hep laf kalabaligi, hep laf kalabaligi. ..

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 12.08.2016 11:42
yusuf yusuf

Bu işin çözümü İslamı iyi bilmek Onu bunu eleştireceğimize Fetö nün yaptığı işleri ameller Ehli sünnet vel cemaata uygunmu değilmi sorgulamadık.Zeten sorgulayanları fişlediler çevremde bazı kişiler Ak partili olduğu halde Devlet dairelerine işe giremiyorlardı.Onlar o kadar sinsiki kötülükte şeytana bile dur derler.2006 yılında evde bu adama Deccal dedim.Üç tane çocuğum varken ne yapabilirdim.2002 yılına kadar yargıyı ele geçirdiler.Poliside ele geçirdiler.Zaten eğitim bunların elinde idi.Fetullah Gülen Terör örgütünün 17 - 25 aralıkta Neocon ve Lavrenslerin Ülkemizi işgal etme projesi olduğuna inacımda hiç bir şüphe kalmamıştır.Çünkü Milletiyle bütünleşmiş O günkü Başbakanımız R.T.ERDOĞAN'ı indirmekle ülkemizde inecekti.Rabbimiz oyunlarını bozdu.Sonsuz şükürler olsun.Devlet Milleti ile bütünleşmeden bu şer odaklarına mudahele yapamazdı.Kiminle yapacaktı yargı onların elinde Allah tarafından seçilmiş bu milleti Allah koruyor.Onun gücü bütün güçlerin üstündedir.İyiki ona inanmışız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır1
cevapla 12.08.2016 11:10
Ülkesini seven Ülkesini seven

Latif DOĞAN,Nurettin VEREN,Ahmet KELEŞ sizin yatacak yeyriniz yok en az sizde Feto kadar günahkarsınız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır3
cevapla 12.08.2016 10:33
yazdım ben yazdım ben

ya bu adam fetonun sağ kolu değilmiydi evet hidayete erdi vatansever oldu o zaman neden fetonun itlerinin isimlerini devlete bir bir söylemiyor böyle esrarengiz konuşuyor bunun söylediğinin bu kadarını bizde biliyoruz. iş bilmediklerimizde onu söylesin

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır1
cevapla 12.08.2016 10:08
saffet demir saffet demir

kardeşim neye ve kime inanacağım şaşırdım.ya arkadaş uzun zamandır açıklamalar yapıyorsun.doçentin İMAM olduğunu biliyordun da niye ihbar etmedin ?.Beynim durdu vallahi

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 12.08.2016 08:08

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.