Bugünkü
Takvim

Paralel ada

Paralel ada
Gülen Cemaati'nin askerleri 15 Temmuz gecesi girişimine kalkıştı. Bordo Bereli, ve komandolarından oluşan hainler, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın 'te kaldığı otele saldırdı. Ancak darbe girişimi başarısız olunca hepsi kaçtı. 7 darbeci hain 25 Temmuz'da yakalandı. 11 suikastçiyi arama çalışmaları sürerken Yunanistan'dan bir haber geldi. Bodrum' a 5 mil uzaklıkta bulunan 'nda yaşayanlar, 2 askerin botla adaya çıktığını iddia etti. Bunun üzerine 30 ev, iki otel ve 5 restoranın bulunduğu adada, geniş çaplı operasyon başlatıldı. Operasyona Sahil Güvenlik ekipleri de katıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.