Bugünkü
Takvim

timi aranıyor

Erdoğan’ın “15 dakika daha kalsam öldürülecektim” dediği Marmaris’teki otele üç helikopter havalandı. Suikastçı komandolarının kimliklerine TAKVİM ulaştı

SAT timi aranıyor
Cumhurbaşkanı 'ın "15 dakika daha kalsam öldürülecektim" dediği Marmaris'teki otele Erdoğan'a öldürmek veya rehin almak üzere İstanbul Yeşilköy Askeri Havalimanı'ndan üç helikopterle hareket eden komandolarının fotoğraflarına TAKVİM ulaştı. SAT komandolarının Beykoz SAT Komutanlığı'nda görevli olduğu ve üç askeri minibüs ile biri sahte plakalı iki özel otomobille Yeşilköy'e gittikleri tespit edildi. Darbeci teröristlerin suikast timinde yer alan komandoların 15 Temmuz akşamı İzmir Çiğli Hava Üssü'nden kalkan diğer darbeci helikopterdeki askerlere eşlik ederek suikast operasyonuna iştirak ettikleri belirlendi.

BEYKOZ'DAN YEŞİLKÖY'E GELDİLER
Üç helikopter Yeşilköy'den Marmaris'e hareket edip hain suikasta katıldı. Bu girişimine katılan askerler şunlar: Deniz Yüzbaşı Özay Cöcel, Deniz Kurmay Yüzbaşı Haldun Gülmez, Deniz Yüzbaşı Ferhat Erten, Deniz Üsteğmen Ali Sarıbey, Deniz Üsteğmen Hasan Koruyucu, Deniz Üsteğmen Ahmet Çamoğlu, Başçavuşlar Işın Ceylan, Yücel Özcan, Mevlüt Öncel, Mustafa Özel, Erdinç Kurt, İrfan Altuntaş, Mutlu Ferik, Özgür Danışan, Hamdi Çıplak, Üstçavuş Fatih Kaya ve Fatih Arık, Kıdemli Çavuş Halil Çetin...

ARAÇTAN ROKETATARLAR ÇIKTI
Bu arada cuntaya bağlı ekibin minibüsünde 109 adet 40 mm bomba atar, 20 bin MG3 mermisi, 1200 G3 mermisi, 12 bin 9 mm mermi, 255 adet 40 mm bomba atar, 19 adet LAV anti tank omuzdan atıcı zırh delici, 19 adet anti tank, 19 adet RPG -7 roket atar, 134 adet plastik patlayıcı, 26 adet el roketi, 24 adet C4 patlayıcı, 167 el bombası, 4 tabanca, şarjör ve çok sayıda sis bombası ile aydınlatıcı gibi ekipman ele geçirildi.

ŞORTLA GÖRÜNTÜLENDİ
FETÖ darbe girişimi sırasında, Tayyip Erdoğan'ın ayrılmasının ardından Marmaris'te konakladığı otele saldırı düzenleyen MAK ekibinden biri bölgede görüldü. Marmaris'in Armutalan Mahallesi'nde bir marketin güvenlik kamerasına yansıyan görüntüde suikast ekibinden olduğu belirtilen İsmail Yiğit'in, tatilci gibi davranarak üzerinde havlu ve şortla terlik ve bisküvi aldığı ve daha sonra marketten ayrıldığı görüldü.ŞORTLA GÖRÜNTÜLENDİ
FETÖ darbe girişimi sırasında, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın ayrılmasının ardından Marmaris'te konakladığı otele saldırı düzenleyen MAK ekibinden biri bölgede görüldü. Marmaris'in Armutalan Mahallesi'nde bir marketin güvenlik kamerasına yansıyan görüntüde suikast ekibinden olduğu belirtilen İsmail Yiğit'in, tatilci gibi davranarak üzerinde havlu ve şortla terlik ve bisküvi aldığı ve daha sonra marketten ayrıldığı görüldü.

ABDURRAHMAN ŞİMŞEK


kalan karakter 1000

BURCU BURCU

BUNLAR SUBAY ONLARDA KOMUTANLIKTAN EMİR ALIYORLARDI VE GÖREV VAR DİYEREK ÇAĞRILDILAR. HENÜZ BU KONUYLA ALAKALI TAM AÇIKLAMA YAPILMADAN VE KİMLERİN EMİR VERDİRTTİĞİNİ BULMADAN HALKIN YARGILAMASINA KARŞIYIM HİÇBİRİMİZ ASKERİYENİN İÇİNDE GERÇEKTEN NELER OLUYORDU TAM BİLMİYORUZ. SUÇLU OLANLAR ELBET ALSINLAR CEZALARINI AMA KURU YANINDA YAŞ YAKMAYALIM.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 28.07.2016 14:08
my my

Bunların hiçbiri tesadüf değil çok dikkat edelim

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 21.07.2016 17:53
hacı tayyar hacı tayyar

geri dönülmez bir yola girmişler, ya ip ya kazık

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır2
cevapla 21.07.2016 11:26
Türk Milleti Türk Milleti

bunları yakalamak zafiyetlerini bilmelisiniz. yanlarında ağır silahlar olduğundan halk çok dikkatli olmalı ve ihbar etmeli her vatandaş yazlığını köntrol etmeli boş yazlıklarda barına bilir ve tanıdıkları yardımıyla istihbarat toplayabilir silahları gömüp en kısa sürede botlarla yunan adalarına geçebilirler. yunanlar o hainleri teslim etmezlerse oraya kaçarlar teslim ederlerse başka ülkeye kaçma yolunu denerler. muhakkak orada tanıdıkları kanalıyle bunu yapacaklardır. halkın yardımı çok önemli.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır1
cevapla 21.07.2016 09:13
tarık tarık

vay be milletten maaş ekmek ve millete hayınlık. yorum yok.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır1
cevapla 21.07.2016 08:55

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.