Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 21.06.2016 00:00
  • Son Güncelleme: 21.06.2016 11:00

ve 'nin derin ilişkisini kanıtlayan kare

ve arasındaki yakın ilişki Kemal Kılıçdaroğlu’nun verdiği fotoğrafla daha da güçlendi. Kılıçdaroğlu FETÖ'nün yeni gazetesi 'ı parti merkezinde ağırlayarak destek pozu verdi.

FETÖ ve CHP'nin derin ilişkisini kanıtlayan kare

Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Fethullahçı Terör Örgütü'nün yeni yayın organı 'ı partisinin genel merkezinde konuk etti.Burada gündeme ilişkin soruları yanıtlayan CHP Lideri, parti olarak seçime hazır olduklarını ve seçim yapılması durumunda 1 Kasım'a göre tablonun değişeceğini iddia etti.

Gazetenin yayın politikası hakkında bilgi alan Kılıçdaroğlu, eline aldığı gazete ile poz vererek örgüt gazetesine destek verdi. Örgütün yayın organının Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etmesi sosyal medyada CHP'nin ve 'nün derin ilişkisinin kanıtı olarak yorumlandı.

kalan karakter 1000

Arasta Arasta

Muvaziler fırsat bulursa cep boşaltır,fırsat bulursa menfaat devşirir..chp lilerin bunu öğrenmesi elzem....

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır2
cevapla 21.06.2016 18:49
cem cem

bunlar atatürkcü, cumhuriyetci ve kemalist olacak, atam yasasaydi ilk bunlarin ve bunun gibilerin kellesini alirdi. bu chp ve chp liler kendi cikarlari icin (kendilerini coktan satmislar) vatani, milleti, topragimizi hic tereddüt etmeden satarlar. osmanli imparatorluguda bunlar gibi yalakalar ve vatan hainleri sayesinde yikildi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır2
cevapla 21.06.2016 18:06
cemakar cemakar

Adam her kesimden bir oy icin dilenci gibi dileniyor. Bilmiyorki karekteri icaba bu millet ona ragbet göstermiyecektir.Kimse yolarkadasinin bir yalancidan, küfürbazdan, hakaretciden olmas istemez.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır2
cevapla 21.06.2016 17:11
enar enar

Bu keMAL; AK Partiye ve özellikle Sayın Erdoğan'a uyuzluk etmek için şeytanla bile yatağa girebilir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır14
cevapla 21.06.2016 16:29
Adnan Adnan

Utanmadan sıkılmadan hala Cumhuriyeti kuran ve Atamızın partisi olduğu yalanını söyler zavallı oy verenlerde bu olanları bile bile küfür ederek bu kaset projesine oy verir.kaset mamulu=pkk pyd dhkpc fetö kendileri bile inanmadığı halde Atatürkçü olduklarını sanan chp trölleri,

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır4
cevapla 21.06.2016 15:52

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.